PREMIERA STUDENCKA


Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli!  11 maja zagramy "Salto w tył" w reż. Maćko Prusaka. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z twórcami, które poprowadzi Jacek Wakar. Zapraszamy studentów i wszystkich młodych duchem  fanów Teatrów Ludowego.

 

Nie może was zabraknąć tego dnia na widowni Ludowego! 
Na zachętę dodatkowo dla wszystkich studentów specjalna cena biletów
- 22 zł/os.-

SALTO W TYŁ na podstawie "Bajki o Raszce i innych reportaży sportowych" 
A przecież powszechnie wiadomo, że nawet ci najbardziej głusi na pieśni stadionów, nierzadko dają się zauroczyć relacjom zdawanym przez komentatorów sportowych – „królów" odkrywczej metafory, zaskakującej dygresji i niebanalnej puenty. Niejeden poeta może tylko pomarzyć o takiej nieśmiertelności swoich sentencji, jaką zagwarantowały sobie wyrzucane pod wpływem niezrównanych emocji zdania mające się nijak do ogólnie panujących zasad gramatycznych i niecechujące się przesadną elegancją stylu. Sport jest w stanie zachwycać, a tych których nie zachwyca, wybitny komentator sportowy swoją soczystą narracją jest w stanie przekonać, że jednak zachwyca.

Opisy zmagań sportowych, historie o zwycięstwach i biciu rekordów to coś więcej niż tylko czysto techniczne rozważania o możliwościach sprawnie funkcjonującej maszynerii ludzkiego ciała. 

Bilety dostępne w kasach oraz w rezerwacji:
rezerwacja@ludowy.pl, tel. 12 68 02 112/113


facebook instagram youtube blog