Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
22.05.2017

28 MAJA "AKT RÓWNOLEGŁY".

Hotelowe qui pro quo idealnie przystaje do sezonu wiosenno-letnich niezobowiązujących weekendowych wyjazdów...

Kochani,

Nasz Festiwal Premier zbliża się powoli do finału. W dniach 26-28 maja - już niemal w lekkiej, wakacyjnej aurze - odbędzie się ostatnia festiwalowa premiera. Będzie to “Akt równoległy”, farsa Dereka Benfilda w reżyserii Tadeusza Łomnickiego. Hotelowe qui pro quo idealnie przystaje do sezonu wiosenno-letnich niezobowiązujących weekendowych wyjazdów...

Jednak to nie ostatnie wydarzenie festiwalowe. Na wszystkich naszych fanów czekają jeszcze spotkania w ramach premier studenckich. 31 maja zapraszamy Pod Ratusz na spotkanie z Dorotą Masłowską, autorką “Dwojga biednych Rumunów mówiących po polsku”, reżyserką spektaklu Aleksandra Popławską , a 10 czerwca na Dużą Scenę, żeby porozmawiać o “Kotce na gorącym blaszanym dachu” Tennessee Williamsa z tłumaczem i reżyserem spektaklu, Jackiem Poniedziałkiem. W obu spotkaniach oczywiście wezmą udział również aktorzy i jak zwykle poprowadzi je Jacek Wakar.

 

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej