Strefa widza

Zobacz więcej

ANIOŁY NA DUŻEJ SCENIE

Opowieść o tym, jaka jest cena prawdy, wolności i indywidualizmu, która okazuje się boleśnie aktualna szczególnie dziś, szczególnie w Polsce.

Już 3 i 4 października na Dużej Scenie zagramy dla Was autorską interpretację tekstu Tony’ego Kushnera ANIOŁY W AMERYCE w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej. 

To pełna ironii i zjadliwego humoru historia o „demokracji” z czasów administracji ultraprawicowego prezydenta - Ronalda Reagana, nazwana też arcydziełem epoki chaosu. Jest jednak przede wszystkim opowieścią o miłości – „miłości w czasach zarazy”.

"... jedna z najciekawszych propozycji na teatralnej mapie Krakowa." - Joanna Marcinkowska Dziennik Teatralny

"W krakowskim przedstawieniu nie ma słabych ról, wszystkie postaci są zdecydowanie nakreślone, zindywidualizowane i ciekawe. Właśnie dlatego spektakl może być ważnym etapem dialogu, prowadzonego przez twórców Teatru Ludowego z widownią, nie tylko tą nowohucką." - Olga Katafiasz Teatralny.pl

"Oglądamy proste sceny, płacząc i śmiejąc się na przemian. " - Paweł Budziński Co Na Scenie - Nowy Wymiar Teatru

 Więcej recenzji dostępne na profilu spektaklu. 

 

ilety dostępne w rezerwacji 12 68 02 114 lub rezerwacja@ludowy.pl oraz online.

 

Popularne

Obrazek

ZASADY BEZPIECZNEGO POBYTU w obiektach Teatru Ludowego

Drodzy Widzowie, w związku ze zniesiemien w Krakowie żółtej strefy informujemy, że od dnia 5 września ilości miejsc na widowni wynosi 50% miejsc.

Zobacz więcej
Obrazek

FUNKCJONOWANIE KAS BILETOWYCH

W miesiącu sierpniu i we wrześniu kasy biletowe w PONIEDZIAŁKI I WTORKI będą nieczynne.

Zobacz więcej
Obrazek

VOUCHER – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru to idealny prezent dla miłośnika sztuki. Podaruj sobie lub swojemu bliskiemu niezapomniane chwile w Teatrze Ludowym.

Zobacz więcej