Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
26.05.2015

"Dla tej Zośki stracisz głowę!"

Relacja z otwarcia wernisażu poświęconego postaci Pięknej Zośki oraz Nowej Hucie...

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z otwarcia wernisażu wystawy "Dla tej Zośki stracisz głowę!"
Dziękujemy za obecność i przypominamy, że to jeszcze nie koniec! O kolejnych wydarzeniach będziemy przypominać już wkrótce!
fotograf - Emilian Aleksander - Malowane Światłem

ZAPRASZAMY na wydarzenie związane z historią Pięknej Zośki, mitycznej założycielki Nowej Huty!

Głównym punktem wydarzenia jest WERNISAŻ wystawy w Teatrze Ludowym w Krakowie! Podczas trwania wystawy będzie można zobaczyć obrazy, pocztówki i wiele innych rzeczy związanych z Piękną Zośką! Przybywajcie tłumnie, bo to jedyne takie wydarzenie w Krakowie!

Oprócz wystawy przewidziane są wykłady o historii Pięknej Zośki oraz Nowej Hucie. Kolejną atrakcją będzie gra miejska "Śladami zbrodni", do udziału w której gorąco zachęcamy, poprzez wcześniejsze zgłoszenie się przez facebook'a (Piękna Zośka). Przewidujemy upominkowe nagrody! 
UWAGA - ilość miejsc ograniczona, najlepiej zgłaszać się w grupach max. 4-osobowych. 

 Wystawa czynna od 23.05 do 13.06 w foyer Teatru Ludowego

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o bohaterce wydarzenia lub dokonać zgłoszenia prosimy o kontak przez - PROFIL PIĘKNEJ ZOŚKI 

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej