Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
22.06.2016

Dziękujemy Krakowskiej Grupie Ratowniczej

Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również uda nam się wspólnie przeprowadzić kolejne akcje promujące świadome przeprowadzanie akcji pierwszej pomocy.

Dziękujemy Krakowskiej Grupie Ratowniczej za przeprowadzone wspólne akcje oraz miły dyplom. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie również uda nam się wspólnie przeprowadzić kolejne akcje promujące świadome przeprowadzanie akcji pierwszej pomocy.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z działaniami oraz wsparcia ich inicjatywy!!!

Wspólnie możemy zdziałać wiele :)

Linki do profilu KGRu
https://www.siepomaga.pl/f/kgr-krakow
Link do utworzonej specjalnie zbiórki w celu zebrania funduszy na zakup karetki
https://www.siepomaga.pl/r/kgr

Linki do wydarzeń:
Dzień dziecka w Zajezdni MPK
Pierwsza pomoc - spektakl Syn Smoka 15 maja
Pierwsza pomoc - pokaz na Dużej Scenie
Syn Smoka - pokaz pierwszej pomocy dla dzieci - 24 kwietnia

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej