Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
11.10.2016

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Przy okazji niedzielnego przedstawienia ?Syna Smoka? przygotowaliśmy razem z Gazetą Wyborczą, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz krakowskim Klubem Karte Tradycyjnego dla naszych młodych widzów wiele dodatkowych atrakcji.

Przy okazji niedzielnego przedstawienia „Syna Smoka” przygotowaliśmy razem z Gazetą Wyborczą, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha krakowskim Klubem Karate Tradycyjnego, krakowską Grupą Ratowniczą (DZIĘKUJEMY!) dla naszych młodych widzów wiele dodatkowych atrakcji.


Inspiracją do wspólnej zabawy była oczywiście kultura dalekiej – ale jakże ciekawej! – Japonii. W przerwie spektaklu dzieci mogły wypróbować swoje talenty plastyczne projektując samurajski hełm KABUTO.  Można też było na przygotowanym przez Muzeum Manggha stoisku zakupić wiele różnorodnych drobiazgów odwołujących się do sztuki japońskiej.
Natomiast po spektaklu na scenę wkroczyli członkowie Klubu Karate i razem z odważnymi widzami ćwiczyli ciosy, bloki i kopnięcia zgodne ze sztuką samoobrony.


Były także wspólne i indywidualne zdjęcia z aktorami, autografy i zwiedzanie kulis. Ten wspólnie wesoło i twórczo spędzony czas stał się dla nas motywacją i inspiracją.

Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci na mikołajkowe spotkanie i  bal karnawałowy… do zobaczenia!
Śledźcie naszą stronę internetową i fb już niebawem podamy bardziej szczegółowe informacje.


 

 

 

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA "SOLARIS"

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA "SOLARIS"

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej