Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
12.09.2018

FINAŁOWY POKAZ SPÓŁDZIELNI TEATRALNEJ

Zapraszamy 16 września na Scenę Stolarnia - wstęp wolny

Zapraszamy na pokaz finałowy II edycji Spółdzielni Teatralnej, który odbędzie się 16 września o godz.19.00 na Scenie Stolarnia.
Wstęp wolny

Praca. W czasie naszych spotkań „Spółdzielni Teatralnej”, od września ubiegłego roku, szukamy odpowiedzi na szereg pytań dotyczących pracy. Jak warunkowała, jak warunkuje nasze życie, czym jest? Które momenty w naszej karierze były najważniejsze, przełomowe, graniczne? Czym jest utrata pracy? Czym jej nadmiar? Czym stosunki międzyludzkie? Czym tkwienie w pracy nielubianej? A czym urlop? Jaka jest nasza przestrzeń w pracy? Jaka fonosfera miejsca, w którym spędzamy prawie trzecią część naszego życia? I, najważniejsze, jak niebanalnie o tym wszystkim opowiedzieć na scenie?

prowadzenie warsztatów i reżyseria pokazu finałowego Maciej Namysło
zdjęcia Magdalena Sztandara

Popularne

11.03.2019

PO PREMIERZE ZMOWY MILCZENIA

W piątek 08.03.2018 na Dużej Scenie odbyła się wyczekiwana premiera spektaklu "Zmowa milczenia" w reżyserii Marcina Libera. Dziękujemy, że byliście z nami.

Zobacz więcej
06.03.2019

CZAS DLA FOTOREPORTERÓW

6 marca odbyła się konferencja prasowa do naszej marcowej premiery spektaklu "Zmowa milczenia" w reż. Marcina Libera.

Zobacz więcej
25.02.2019

OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

Miło nam poinformować, że nasza aktorka Małgorzata Krzysica wygrała wojewódzki i powiatowy wielki finał plebiscytu Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego - OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Gratulujemy

Zobacz więcej