Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
03.10.2013

GĄSKA PO RAZ 100. - 6.10 o godz. 19.00 NA SCENIE POD RATUSZEM

Krakowianie kochają jubileusze. Wierząc w to niezachwianie zapraszamy naszych widzów na Scenę Pod Ratuszem na jubileuszowy, SETNY już spektakl „Gąski” Nikołaja Kolady w reżyserii Tomasza Obary

Krakowianie kochają jubileusze. Wierząc w to niezachwianie zapraszamy naszych widzów na Scenę Pod Ratuszem na jubileuszowy, SETNY już spektakl „Gąski” Nikołaja Kolady w reżyserii Tomasza Obary.

Ta wzruszająca komedia napisana przez jednego z najpopularniejszych współczesnych rosyjskich dramaturgów wciąż bawi i poraża swoją aktualnością, co przyznał sam autor, który niedawno gościł na spektaklu.
Zatem, mimo że słowo JUBILEUSZ brzmi dostojnie, to nasza Gąska przez siedem sezonów, jakie upłynęły od premiery nie straciła nic z młodzieńczej świeżości.

Przy okazji donosimy, że niebawem zacna jubilatka wybiera się w podróż. Już 11 października nasza „Gąska” poleci do Budapesztu, żeby 12-go rozwinąć skrzydła przed polonijną i węgierską publicznością.

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej