Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
05.11.2012

HULAJ DUSZA NOWY ROK BIEŻY

Wszystkich, którzy chcą pożegnać i powitać, zapętlić Stary Rok z Nowym Rokiem zapraszamy na spektakle sylwestrowe.

Zapraszamy !

Wszystkich, którzy chcą pożegnać i powitać, zapętlić Stary Rok z Nowym Rokiem zapraszamy na spektakle sylwestrowe.
Na Dużej Scenie proponujemy opowieść o amorach, zalotach i zdradach, czyli „Kubuś i jego pan” ze specjalnymi atrakcjami!

Natomiast Pod Ratuszem - „Mój boski rozwód” z kobietą po przejściach, za to z przyszłością w roli głównej!
 
A tych, którzy w Sylwestra planują bawić się gdzie indziej, albo sylwestrowe ceny są zbyt wysokie zapraszamy dzień wcześniej na te same spektakle. Może atrakcji będzie nieco mniej, ale i cena biletu niższa…

INFORMACJE: BIURO OBSŁUGI WIDZA TEL. 12 68 02 112/113

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej