Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
20.12.2016

MIKOŁAJKOWYCH SPOTKAŃ CIĄG DALSZY

19 grudnia Teatr Ludowy odwiedziły Rodziny Zastępcze. Dzieci zobaczyły spektakl "Krakowskie abecadło",a po przedstawieniu prezenty wręczał Święty Mikołaj w towarzystwie aniołków.
Składamy serdeczne podziękowania Państwu JOLANCIE i ALEKSANDROWI JURKOM, którzy okazali wielkie serce angażując się w ufundowanie poczęstunku dla dzieci, firmie EKLER za ofiarowanie słodyczy oraz firmie MASPEX z Wadowic za soczki

19 grudnia Teatr Ludowy odwiedziły Rodziny Zastępcze. Dzieci zobaczyły spektakl "Krakowskie abecadło", a po przedstawieniu prezenty  wręczał Święty Mikołaj w towarzystwie aniołków.
Składamy serdeczne podziękowania Państwu Jolancie i Aleksandrowi Jurkom - Firmie Jurek Catering Serwis, którzy okazali wielkie serce angażując się w ufundowanie poczęstunku dla dzieci,  firmie EKLER za ofiarowanie słodyczy oraz firmie MASPEX z Wadowic za soczki.

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej