Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
20.12.2016

MIKOŁAJKOWYCH SPOTKAŃ CIĄG DALSZY

19 grudnia Teatr Ludowy odwiedziły Rodziny Zastępcze. Dzieci zobaczyły spektakl "Krakowskie abecadło",a po przedstawieniu prezenty wręczał Święty Mikołaj w towarzystwie aniołków.
Składamy serdeczne podziękowania Państwu JOLANCIE i ALEKSANDROWI JURKOM, którzy okazali wielkie serce angażując się w ufundowanie poczęstunku dla dzieci, firmie EKLER za ofiarowanie słodyczy oraz firmie MASPEX z Wadowic za soczki

19 grudnia Teatr Ludowy odwiedziły Rodziny Zastępcze. Dzieci zobaczyły spektakl "Krakowskie abecadło", a po przedstawieniu prezenty  wręczał Święty Mikołaj w towarzystwie aniołków.
Składamy serdeczne podziękowania Państwu Jolancie i Aleksandrowi Jurkom - Firmie Jurek Catering Serwis, którzy okazali wielkie serce angażując się w ufundowanie poczęstunku dla dzieci,  firmie EKLER za ofiarowanie słodyczy oraz firmie MASPEX z Wadowic za soczki.

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA SOLARIS

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA SOLARIS

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej