Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
17.10.2018

"NA POCZĄTKU I NA KOŃCU CZASU" gościnnie na naszej scenie. Spektakl powstał w ramach Konkursu Inicjatyw Teatralnych "Giełda Teatralna"

Jesteście ciekawi jak wygląda sesja zdjęciowa "od kuchni"? Zapraszamy do odwiedzin naszego bloga, gdzie zobaczycie relację z sesji plenerowej do najnowszej premiery.

Jesteście ciekawi jak wygląda sesja zdjęciowa "od kuchni"? Zapraszamy do odwiedzin naszego bloga, gdzie zobaczycie relację z sesji plenerowej Klaudyny Schubert , która jest autorem zdjęcia do plakatu naszej najbliższej premiery NA POCZĄTKU I KOŃCU CZASU.

Spektakl "Na początku i na końcu czasu" powstał w ramach Konkursu Inicjatyw Teatralnych "Giełda Teatralna"
i gościnnie będzie prezentowany na naszej scenie.


link do bloga - kliknij tutaj!


Pawło Arje
NA POCZĄTKU I NA KOŃCU CZASU
reż. Katarzyna Deszcz
premiera 20 października 2018
Scena Pod Ratuszem - Teatru Ludowego


Najbliższe spektakle 21/25 października
Bilety dostępne w kasach w promocyjnej cenie.
Szczegóły w Biurze Obsługi Widza -
tel. 12 68 02 112/113, rezerwacja@ludowy.pl,
promocja nie obejmuje sprzedaży online.
 

 

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej