Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
28.07.2014

NA PÓŁMETKU WAKACJI KOŃCZYMY NASZ SEZON ARTYSTYCZNY

Dziękujemy wszystkim naszym Widzom za chwile pełne wzruszeń i niezapomniane spotkania w świecie Sztuki. To dzięki Waszemu entuzjazmowi niektóre z tytułów pozostały w naszym repertuarze, mimo że planowaliśmy się już z nimi rozstać. Ale jak zdejmować spektakl z afisza, jeśli na widowni wzbudza on taki aplauz…? Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pracę.
Zapraszamy zatem po wakacjach. Pierwsze spektakle już we wrześniu, a pierwsza premiera w październiku.

Na półmetku asme b31.3 nace mr0175 asme bpvc Section 8 wakacji kończymy nasz sezon artystyczny.

27 lipca zagraliśmy na Scenie Pod Ratuszem ostatnie przedstawienie.

vente louis vuitton UGG factory outlet UGG factory outlet cheap fifa coins fut coins

banerek

Dziękujemy wszystkim naszym Widzom za chwile pełne ASME B31.1 wzruszeń i niezapomniane spotkania w świecie Sztuki. To dzięki Waszemu entuzjazmowi niektóre z tytułów pozostały w naszym repertuarze, mimo że planowaliśmy się już z nimi rozstać. Ale jak zdejmować spektakl z afisza, jeśli na widowni wzbudza on taki aplauz…? Dziękujemy, że doceniacie Państwo naszą pracę.

Zapraszamy zatem po wakacjach. Pierwsze spektakle już we wrześniu, a pierwsza asme code premiera w październiku.

 

Jednak zanim to nastąpi czekają nas jeszcze letnie wyjazdy.

Kilka dni temu wróciliśmy z Litwy, gdzie w Druskiennikach,ASME Y14.5 ASME B31.8 2014 asme download znanym uzdrowisku nad Niemnem aws download pokazaliśmy – z dużym sukcesem – spektakl „Peggy Pickit widzi twarz Boga” w reż. Grzegorza Kempinsky’ego. Międzynarodowy Festiwal Teatralny VASARA, którego prezydentem ICC IMC jest jeden z największych litewskich reżyserów, dyrektor artystyczny Teatru im. Wachtangowa w Moskwie, Rimas Tuminas, trwa prawie miesiąc (od połowy lipca do połowy sierpnia)asme bpvc Section 8 nace mr0175 ashrae 62.1 swoje spektakle oprócz teatrów litewskich i rosyjskich, prezentują też m.in. zespoły z Włoch, Izraela i oczywiście z Polski.

przed spektaklem...


10496083_735388799853974_6514022073328370084_o__kopia_4001926018_735389279853926_5768817279089929340_o__kopia_400

Występ w Druskiennikach już za nami, a przed nami jeszcze krajowe eskapady.


W sierpniu wybieramy się na Śląsk.

23. w Teatrze Korez w Katowicach pokażemy naszą „Gąskę” w reż. Tomasza Obary.

Letni Ogród Teatralny to festiwal, który na stałe wpisał się do kalendarza wakacyjnych imprez w Katowicach. Od szesnastu lat przyciąga API RP 54 rzesze miłośników dobrego teatru, świetnych koncertów i niezapomnianych kabaretów, wychowuje także młode pokolenie odbiorców – a to za sprawą niedzielnej Grządki Teatralnej. Repertuar dobierany jest tak, by dostarczyć widzom lekkiej rozrywki, a także sporej dawki wrażeń i wzruszeń – każdy znajdzie tu coś dla siebie. LOT pozwala w sezonie ogórkowym cieszyć się najlepszymi przedstawieniami 2014 asme download api download astm download z całej Polski, rozbudza apetyty przed nowym sezonem teatralnym i daje szansę na kulturalne i niosące satysfakcję spędzanie wieczorów.

 

ICC IECC29. w Chorzowskim Teatrze Ogrodowym ASME B31.3 zagramy „Sarenki” Tomasa Svobody.

Chorzowski Teatr Ogrodowy – organizowany od 2007 roku letni festiwal artystyczny o charakterze teatralnym, odbywający się na terenie chorzowskiej SZTYGARKI - zrewitalizowanych obiektach dawnej KWK Prezydent; scena główna w stuletnim Magazynie Ciekłego Powietrza, w cieniu zabytkowej, żelbetowej 42-metrowej wieży szybowej z 1933 roku. ChTO prezentuje spektakle kameralne (widownia do 300 miejsc) teatrów z całego kraju i bliskiej zagranicy.  Copiątkowym, wieczornym spektaklom towarzyszą, związane z nimi tematycznie, projekcje filmowe, koncerty i wystawy. Głównym jurorem ChTO jest jego Publiczność.  Scena dla dzieci – spektakle w plenerze w sierpniowe soboty - to Chorzowski Teatrzyk Ogródkowy. ChTO towarzyszy od 2010 roku tygodnik „Sztajgerowy Cajtung”.

asme code 2013 | AWS D1.1 | ASME Section II | AWS D1.6 | ASME Y14.5 | API STD 1104 | IPC A-610E | ICC IMC | AWS D1.6 | ASME Section VIII | ASHRAE 90.1

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej