Strefa widza

Zobacz więcej

DWIE PREMIERY NA WIOSNĘ

Już niedługo czekają nas dwie premiery. 8 marca zapraszamy na "Zmowę milczenia" w reżyserii Marcina Libera, a 13 kwietnia na "Kolację dla głupca" w reżyserii Tadeusza Łomnickiego.

8 marca zapraszamy na długo oczekiwaną "Zmowę milczenia" w reżyserii Marcina Libera. To antyutopijna opowieść, w której piekło kobiet zamienia się w rzeczywistość i wcale nie wydaje się to odległe... Fanów komedii zapraszamy za to 13 kwietnia na "Kolację dla głupca" w reżyserii Tadeusza Łomnickiego - aktora naszego teatru - który kolejny raz sprawdzi się po drugiej stronie sceny. Każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy – przywitajcie z nami teatralną wiosnę!

Popularne

DZIEJE SIĘ!

Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś... od rana nakręcamy trailer do naszego najnowszego spektaklu "Kolacja dla głupca" w reż. Tadeusza Łomnickiego. Efektem naszej pracy pochwalimy się niebawem! Do zobaczenia na premierze 12 kwietnia i kolejnych spektaklach. Śpieszcie się! Spektakl sprzedaje się jak świeże bułeczki:)

Zobacz więcej

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA / PEŁNY ETAT

Teatr Ludowy poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Zastępca Głównego Księgowego

Zobacz więcej

ZMIANA W REPERTUARZE

Z przyczyn niezależnych od Teatru w dniach 23 i 24 marca na Scena Pod Ratuszem - Teatru Ludowego zamiast spektaklu "Na początku i końcu czasu", zagramy spektakl "Wszystko o kobietach".

Zobacz więcej