Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
29.08.2014

NARODOWE CZYTANIE TRYLOGII W TEATRZE LUDOWYM

Teatr Ludowy włącza się w ogólnopolską akcję „Narodowego czytania Trylogii”.

W sobotę 6 września o godz. 12.00, na schodach przed Dużą Sceną Teatru zapraszamy na spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem i jego wybitnym dziełem!
Wybrane fragmenty "Trylogii" czytać będą aktorzy, młodzi adepci aktorstwa oraz zaproszeni goście.
Przybywajcie!
Towarzyszyć nam będą podopieczni Fundacji Ukryte Skrzydła.

    Teatr Ludowy włącza ASME B31.1 się w ogólnopolską akcję „Narodowego czytania Trylogii”.

W sobotę 6 2013 asme standard września o godz. 12.00, na schodach przed Dużą Sceną Teatru, aktorzy ASME QEI-1 ASME Section IX asme bpvc Section 8 oraz goście ICC IMC zapraszają na spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem  i jego 2014 asme standard asme b31.1 asme b31.3 IPC A-610E wybitnym dziełem!
Wybrane fragmenty "Trylogii" czytać będą aktorzy, młodzi asme a17.1 ASME Y14.5 IPC A-610E adepci aktorstwa oraz ASCE 7 zaproszeni goście.
Przybywajcie!
Towarzyszyć nam będą podopieczni Fundacji Ukryte Skrzydła.ashrae 90.1 asme a17.1 ASME Y14.5
ugg outlets replique montre ugg outlets fifa coins fifa coins

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej