Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
10.04.2017

NIECZYNNE KASY BILETOWE oraz MAGAZYN KOSTIUMOWY

Ważne informacje dot. funkcjonowania teatru podczas długiego weekendu

W dniu 2 maja kasa biletowa Dużej Sceny będzie nieczynna. Zakup biletów można dokonać wyłącznie w kasie biletowej Sceny Pod Ratuszem (Rynek Główny 1).

Biuro Organizacji Widowni w 2, 4 oraz 5 maja funkcjonuje bez zmian.

W dniach 1 oraz 3 maja Teatr oraz kasy będą nieczynne.

Od dnia 27 kwietnia do dnia 8 maja Magazyn kostiumowy będzie nieczynny z przyczyn technicznych. W tym okresie nie będzie prowadzona wypożyczalnia.

 

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej