Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
26.01.2015

NOWE CENY BILETÓW NA NIEKTÓRE SPEKTAKLE TEATRU LUDOWEGO

Od dnia 1 marca 2015r. ustala się nowe ceny biletów na przedstawienia teatralne repertuarowe...

  1. Od dnia 1 marca 2015r. ustala się nowe ceny biletów na przedstawienia teatralne repertuarowe, w następującej kategorii:

  • 22,00 zł za bilet na przedstawienia dla dzieci i młodzieży,


  • 40,00 zł za bilet ulgowy i 50,00 zł za bilet normalny na następujące spektakle :

  • „Prywatna klinika”, „Hotel Westminster”, „Pół żartem, pół sercem”, „Wszystko o kobietach”, „Wszystko o mężczyznach”, „Mąż mojej żony”, „Miód”, „Sarenki”

     

  • 35,00 zł (bilet ulgowy) i 45,00 zł (bilet normalny) na pozostałe tytuły repertuarowe.

 

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej