Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
25.09.2017

NOWE TWARZE

Do naszego zespołu aktorskiego dołączyli Weronika Kowalska z Krakowskiego PWST oraz Cezary Kołacz z Łódzkiej PWSFTviT

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu aktorskiego dołączyli: Weronika Kowalska z Krakowskiego PWST oraz Cezary Kołacz z Łódzkiej PWSFTviT. Oboje są młodzi, zdolni i posiadają niesamowitą charyzmę.

Weronika zadebiutowała na naszej scenie w spektaklu dla dzieci KRAKOWSKIE ABECADŁO w reżyserii Maćko Prusaka. Urzekła nas niesamowitym głosem, który już niebawem usłyszycie w naszej najnowszej produkcji ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO (premiera 7.10). Weronika jest również laureatką wielu nagród aktorskich za rolę w spektaklu DO DNA w reżyserii Ewy Kaim min. MARTA AWARD za najlepszą rolę żeńską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych SETKANI/ENCOUNTER w Brnie, nagroda za pierwszoplanową rolę oraz nagroda publiczności na 9. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych ITSelF w Warszawie czy niedawno zdobyta nagroda zespołowa oraz nagroda ZASP "Ale Aktor!" oraz nagroda publiczności na XXI. Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA w Tarnowie.

Cezary zadebiutował na Scenie Stolarnia spektaklem BECZKA PROCHU w reżyserii Małgorzaty Bogajewkiej będącym naszą koprodukcją z Łódzką Filmówką. Jego energia i błysk w oku nie mógł pozostać niezauważony. Docenili go min. nagrodą Publiczności na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, nagrodą Opus Film dla aktora, "którego chcielibyśmy oglądać na ekranie telewizyjnym i filmowym" za role w spektaklach "Diabeł, który..." oraz "Beczka prochu" na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Cezarego możecie również zobaczyć w naszym spektaklu MIÓD w reżyserii Tomasza Svobody na Scenie Pod Ratuszem (najbliższe spektakle 28/29.09 ).

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej