Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
25.09.2017

NOWE TWARZE

Do naszego zespołu aktorskiego dołączyli Weronika Kowalska z Krakowskiego PWST oraz Cezary Kołacz z Łódzkiej PWSFTviT

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu aktorskiego dołączyli: Weronika Kowalska z Krakowskiego PWST oraz Cezary Kołacz z Łódzkiej PWSFTviT. Oboje są młodzi, zdolni i posiadają niesamowitą charyzmę.

Weronika zadebiutowała na naszej scenie w spektaklu dla dzieci KRAKOWSKIE ABECADŁO w reżyserii Maćko Prusaka. Urzekła nas niesamowitym głosem, który już niebawem usłyszycie w naszej najnowszej produkcji ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO (premiera 7.10). Weronika jest również laureatką wielu nagród aktorskich za rolę w spektaklu DO DNA w reżyserii Ewy Kaim min. MARTA AWARD za najlepszą rolę żeńską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych SETKANI/ENCOUNTER w Brnie, nagroda za pierwszoplanową rolę oraz nagroda publiczności na 9. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Teatralnych ITSelF w Warszawie czy niedawno zdobyta nagroda zespołowa oraz nagroda ZASP "Ale Aktor!" oraz nagroda publiczności na XXI. Ogólnopolskim Festiwalu Komedii TALIA w Tarnowie.

Cezary zadebiutował na Scenie Stolarnia spektaklem BECZKA PROCHU w reżyserii Małgorzaty Bogajewkiej będącym naszą koprodukcją z Łódzką Filmówką. Jego energia i błysk w oku nie mógł pozostać niezauważony. Docenili go min. nagrodą Publiczności na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, nagrodą Opus Film dla aktora, "którego chcielibyśmy oglądać na ekranie telewizyjnym i filmowym" za role w spektaklach "Diabeł, który..." oraz "Beczka prochu" na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Cezarego możecie również zobaczyć w naszym spektaklu MIÓD w reżyserii Tomasza Svobody na Scenie Pod Ratuszem (najbliższe spektakle 28/29.09 ).

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA "SOLARIS"

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA "SOLARIS"

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej