Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
06.07.2018

NOWE TWARZE POLSKIEGO KINA. ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA!

Nasza niesamowita Maja Pankiewicz w zestawieniu "Nowe twarze polskiego kina" Dagmary Romanowskiej dla portalu Interia.

"Do kogo należeć będzie przyszłość kina? Kto przed kamerą i na okładkach pism "zastąpi" Borysa Szyca, Tomasza Karolaka, Tomasza Kota, Romę Gąsiorowską, Magdalenę Popławską? Przed kim właśnie otwierają się drzwi do kariery i sławy?

 

"Maja Pankiewicz (ur. 1993)
Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi. Główna rola w pełnometrażowym filmie jeszcze przed nią, chociaż pojawiła się już m.in. w "Moich córkach krowach" Kingi Dębskiej. Od 2016 roku związana ze sceną Teatru Ludowego w Krakowie. Występuje również na deskach Teatru im. S. Jaracza w Łodzi ("Ich czworo", reż. Małgorzata Bogajewska) i Teatru Polskiego we Wrocławiu ("Panny z Wilka", reż. Oskar Sadowski, "Holoubek syn Picassa", reż. Paweł Świątek). Kreacja Elżbiety w spektaklu "Marii Stuart" przyniosła jej m.in. Nagrodę im. J. Machulskiego "Bądź orłem, nie zniżaj lotów", Główną Nagrodę Aktorską oraz Nagrodę Łódzkich Dziennikarzy na 34. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Obecnie można ją podziwiać w krótkometrażowym filmie "Users" w reżyserii Jakuba Piątka. Gra razem z Dobromirem Dymeckim. Ich bohaterowie spotykają się przez przypadek na wideoczacie - są po dwóch stronach monitora, a ma się wrażenie, że w jednej przestrzeni. Rozpoczynają ze sobą grę. Kto pierwszy da Mai równie ciekawą postać do zagrania w pełnometrażowej produkcji, wygra już na etapie castingu! Talent, charyzma, uroda i odwaga - to materiał nie tylko na gwiazdę, ale na prawdziwą aktorkę."Nasza niesamowita Maja Pankiewicz w zestawieniu "Nowe twarze polskiego kina" Dagmary Romanowskiej dla portalu Interia. Doceniając jej talent i zaangażowanie aktorskie tym bardziej zapraszamy was na występny Mai na żywo. Możecie zobaczyć ją na deskach naszego teatru w rolach, takich jak.:
*w podziwianej przez recenzentów roli Joasa w SĘDZIACH Stanisława Wyspiańskiego w reż. Małgorzata Bogajewska. 
*jako pełną sprzeczności silną, a za razem delikatną młoda kobietę w tytułowej roli w spektaklu PANNA JULIA August Strindberg w reż. Radek Stępień. 
*jako zdolną studentkę medycyny i skoczną Sarnę w SARENKACH aurorstwa i w reż. Tomáš Svoboda. 
*zaangażowaną i precyzują dziennikarkę w SEKRETNYM ŻYCIU FRIEDMANÓW w reż. Marcina Wierzchowskiego 
*oraz jako rezolutną dziewczynke w towarzystwie, której poznajemy wesołe historie o Krakowskie w spektaklu dla dzieci KRAKOWSKIE ABECADŁO Mieczysława Czumy w reż. Maćko Prusaka.

 "Nowe twarze polskiego kina" Dagmary Romanowskiej dla portalu Interia. 

 

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej