Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.04.2014

ODSZEDŁ KOLEJNY Z WIELKICH…

Żalem napełniła nas wiadomość o śmierci Tadeusza Różewicza. Odszedł kolejny z grona tych wielkich artystów, którzy tworzyli historię literatury i teatru, także naszego teatru.

Żalem napełniła nas wiadomość o śmierci Tadeusza Różewicza. Odszedł kolejny z grona tych wielkich artystów, którzy tworzyli historię literatury i teatru, także naszego teatru. Jeszcze nie tak dawno na naszych scenach gościły Jego sztuki, żeby wymienić tylko te z ostatnich lat: „Stara kobieta wysiaduje” w reż. Henryka Baranowskiego z Anną Polony w tytułowej roli, „Świadkowie” w reż. Piotra Jędrzejaka czy „Śmieszny staruszek” w reż. Jakuba Porcari w wykonaniu Stanisława Bernego… Pozostały fotografie, recenzje i – te najważniejsze – żywe wspomnienia obcowania z wielką literaturą, do której na pewno będziemy wracać zarówno w lekturze jak i inscenizacjach.

STARA KOBIETA WYSIADUJE

dsc_0066_400dsc_0197_400


ŚMIESZNY STARUSZEK

_dsc5463_400kopia_dsc_0898_400

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej