Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
28.08.2017

OSTATNIE DNI PROMOCJI

bilety ?first minute? na nasze jesienne spektakle!

Choć wciąż trwają wakacje… nowy sezon zbliża się wielkimi krokami!
Nie możemy się już doczekać wspólnego spotkania!
Kto pierwszy ten lepszy – do końca sierpnia macie szansę zarezerwować bilety „first minute” na nasze jesienne spektakle!

 

- bilety w cenie 30 zł /os. obowiązują wyłącznie na spektakle Dużej Sceny w miesiącach wrzesień i październik po uprzedniej rezerwacji
- promocyjna cena obejmuje rezerwacje dokonane do dnia 31 sierpnia
- sprzedaż online jest wyłączona z promocji
- ilość biletów w promocji jest ograniczona 
 
 

 

SZCZEGÓŁY: ZADZWOŃ BIURO OBSŁUGI WIDZA: 12 68 02 112 / 113 rezerwacja@ludowy.pl

 

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej