Strefa widza

Zobacz więcej

OŚWIADCZENIE W SPRAWIE KONKURSU NA PROJEKT ZABUDOWY FOYER

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem w sprawie zakończenia konkursu na architektoniczną koncepcję aranżacji Biura Obsługi Widza we foyer budynku Teatru Ludowego.

Z uwagi na fakt, że nadesłane prace konkursowe nie spełniają oczekiwań Teatru Ludowego, zgodnie z §4 ust. 6 regulaminu konkursu Komisja Konkursowa postanawia nie wyłonić zwycięzcy i odstąpić od wypłaty wynagrodzenia.

Oświadczenie i regulamin konkursu znajdują się w poniższych załacznikach. 

Popularne

VOUCHER

Szukasz pomysłu na prezent? Twoi znajomi pasjonują się sztuką? Kup Voucher do Teatru Ludowego i podaruj swoim najbliższym wyjątkowy i niebanalny upominek.

Zobacz więcej

MAJA PANKIEWICZ AKTORSKIM ODKRYCIEM ROKU NA FESTIWALU MŁODZI I FILM W KOSZALINIE

Maja Pankiewicz znana naszej publiczności m.in ze spektakli "Panna Julia" w reż. Radka Stępnia, "Sędziowie"w reż. Małgorzaty Bogajewskiej, "Zmowa milczenia" w reż. Marcina Libera wraca do nas z nagrodą za odkrycie aktorskie na 38. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie Gratulujemy!!

Zobacz więcej

ZAJRZYJ POD RATUSZ W SIERPNIU

Letnia Scena Pod Ratuszem już na stałe wpisała się do kalendarza Teatru Ludowego. W tym roku, śladem lat ubiegłych, dostarczymy Państwu wiele rozrywki, ale nie zabraknie też wzruszających i poruszających spektakli. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! Zajrzyj pod Ratusz w sierpniu.

Zobacz więcej