Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
10.02.2016

Pokaz filmu Hodinový manžel / Mąż na godziny

Zapraszamy 15 lutego na Dużą Scenę na specjalny pokaz filmowy. WSTĘP WOLNY. Szczegóły w Organizacji Widowni ...

Hodinový manžel 
Mąż na godziny

15 lutego - Duża Scena godz.18.00

Filmowy debiut Tomáša Svobody to komedia romantyczna przesycona wiarą w przedsiębiorczą siłę jednostki i grupy. Kiedy czwórka przyjaciół traci pracę,  gdy podupada prowadzony przez nich basen,  postanawiają zarobić na długi,  zatrudniając się jako "mężowie do wynajęcia". Panowie liczą na łatwe pieniądze – tu przykręci śrubkę,  tam zmieni uszczelkę – ale rzeczywistość prędko weryfikuje ich oczekiwania. Część z nich realizuje erotyczne fantazje o robotniku,  który śpieszy z pomocą samotnej niewieście,  inni dokonują coming outu,  jeszcze inni zakochują się w zleceniodawczyniach. Przemierzając miasto w niewielkim aucie (czasami po trawce lub paru głębszych),  bywają bardziej zagrożeniem niż wsparciem. Svoboda raz jeszcze ogrywa – lubiany nie tylko przez czeskie kino – motyw dużych chłopców,  których przerasta twarda rzeczywistość i którzy pozbawieni wsparcia płci pięknej mają problem z najprostszymi rzeczami.

Jacek Dziduszko

czytaj więcej

 

Wstęp wolny po wcześniejszym zgłoszeniu i odebraniu potwierdzenia od Organizacji Widowni.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
BIURO OBSŁUGI WIDZA: REZERWACJA BILETÓW 
tel.: 12 68 02 112 ; (12) 68 02 113 
rezerwacja@ludowy.pl

 

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej