Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
30.08.2016

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku

garderobiana

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Garderobiana - 3/4 etatu

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • duża dyspozycyjność (praca w różnych godzinach, także w soboty i niedziele)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość elementów garderoby

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe na stanowisku garderobianej będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim

Zakres obowiązków:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

  • pomoc przy ubieraniu i przebieraniu aktorów przed i w trakcie spektaklu

  • dbanie o czystość kostiumów i bielizny, przekazywanie ich do prania

  • prasowanie i pranie drobnych części garderoby jak kołnierzyki, mankiety, bluzki, pończochy itp.

  • wykonywanie drobnych napraw kostiumów np. cerowanie, przyszywanie guzików

  • odpowiedzialność za stan i ilość kostiumów podczas wszelkich prób i spektakli.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – 3/4 etatu

  • wynagrodzenie stałe + dodatek stażowy

  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o składanie/przesłanie swojej aplikacji (CV oraz list motywacyjny) osobiście do Kadr pok. 14 budynek Scena „Stolarnia” os. Teatralne 23, lub na adres e-mail: kadry@ludowy.pl w terminie do 09.09.2016r.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Wszystkim Kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą,
jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Popularne

Obrazek
05.03.2024

"KAŻDEMU COŚ SIĘ ŚNI" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

W miniony weekend w ramach wydarzenia WY-GRANE ŻYCIE na Scenie Kameralnej w Teatralny Instytut Młodych gościliśmy studentów Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT ze spektaklem "Każdemu coś się śni" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej
Obrazek
23.02.2024

KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ DO MARCOWEJ PREMIERY

JAK WAM SIĘ PODOBA w reż. Maćko Prusaka to nasza kolejna premiera w tym sezonie. Dziś zapraszamy w kulisy sesji zdjęciowej do plakatu.

Obrazek
24.01.2024

"AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD" - PRÓBA MEDIALNA

Jesteśmy po próbie medialnej do naszego najnowszego spektaklu AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD w reż. Michała Siegoczyńskiego.