Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
02.02.2017

REWIZOR. BĘDZIE WOJNA!? W KONKURSIE NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Ponadto tekst Artura Pałygi zostanie opublikowany w DIALOGU - miesięczniku poświęconym dramaturgii współczesnej ? teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej.Gratulujemy!

REWIZOR. BĘDZIE WOJNA!” w Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

 

Z radością  donosimy, że nasza najnowsze premiera „Rewizor. Będzie wojna!” Artura Pałygi w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej została zakwalifikowana do KONKURSU NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ organizowanego przez warszawski Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

Dziękujemy za docenienie pracy naszych kolegów i autora, który na zamówienie Teatru Ludowego stworzył sztukę inspirowaną „Rewizorem” Mikołaja Gogola i trzymamy kciuki za dalsze losy naszego spektaklu!

 

Ponadto tekst Artura Pałygi zostanie opublikowany w DIALOGU  - miesięczniku poświęconym dramaturgii współczesnej – teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej.Gratulujemy!  Gratulujemy!

 

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej