Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
02.02.2017

REWIZOR. BĘDZIE WOJNA!? W KONKURSIE NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Ponadto tekst Artura Pałygi zostanie opublikowany w DIALOGU - miesięczniku poświęconym dramaturgii współczesnej ? teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej.Gratulujemy!

REWIZOR. BĘDZIE WOJNA!” w Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

 

Z radością  donosimy, że nasza najnowsze premiera „Rewizor. Będzie wojna!” Artura Pałygi w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej została zakwalifikowana do KONKURSU NA WYSTAWIENIE POLSKIEJ SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ organizowanego przez warszawski Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 

Dziękujemy za docenienie pracy naszych kolegów i autora, który na zamówienie Teatru Ludowego stworzył sztukę inspirowaną „Rewizorem” Mikołaja Gogola i trzymamy kciuki za dalsze losy naszego spektaklu!

 

Ponadto tekst Artura Pałygi zostanie opublikowany w DIALOGU  - miesięczniku poświęconym dramaturgii współczesnej – teatralnej, filmowej, radiowej i telewizyjnej.Gratulujemy!  Gratulujemy!

 

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej