Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
27.09.2018

RUSZA III EDYCJA - CZEKAMY NA WAS!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją wrażliwością, talentem i doświadczeniem życiowym.

Spółdzielnia Teatralna rusza  III EDYCJA.
 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją wrażliwością, talentem i doświadczeniem życiowym. Każda motywacja, którą w sobie odnajdziecie – ciekawość, chęć przełamania nieśmiałości, pokusa odkrycia nowej pasji, zdobycie niecodziennych umiejętności, nawiązanie nowych przyjaźni, przełamanie stereotypów w myśleniu o sobie, twórcze spędzanie wolnego czasu, jest doskonałym powodem, aby do nas dołączyć.

 

Widzimy się 8 października o godz.18.00 na Scenie Stolarnia. 
 

Więcej inforacji oraz zdjęcia z ubiegłych edycji dostępne są na oficjalnym profilu Spółdzielnia Teatralna - KLIKNIJ TUTAJ!

Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe, chętne do udziału w „Spółdzielni Teatralnej”. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Na bazie warsztatów tworzone będą zdarzenia teatralne prezentowane naszej publiczności. Prosimy o przyniesienie ze sobą wygodnego ubioru i obuwia.

Chęć udziału proszę zgłaszać na adres: teatr@ludowy.pl, podają imię i nazwisko oraz dane kontaktowe (e-mail/ telefon).

 

Do zobaczenia.

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej