Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
13.11.2017

SARENKI 14 LISTOPADA LECZĄ JESIENNĄ CHANDRĘ!

Przyjdź i przekonaj się sam ile radości mają w sobie Sarenki.

Zapraszamy do Ratusza po promocyjne bilety - 25zł/os. Przyjdź tego dnia na spektakl i zrelaksuj się! Z naszej strony obiecujemy doskonały czeski humor, sympatyczne postacie i multum kolorów oraz w dopełnieniu nutkę absurdu. Oderwij się od codzienności!

Promocja dotyczy tylko dnia 14 listopada godz.19.00 i nie obejmuje sprzedaży online.
W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt
Biuro obsługi widza: 12 68 02 112/113 rezerwacja@ludowy.pl
lub bezpośrednio z Kasą biletową Ratusza: 12 421 50 16 ratusz@ludowy.pl.

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej