Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.08.2018

SIERPIEŃ GOŚCINNIE

Zobaczcie, gdzie prócz Sceny Pod Ratuszem gościliśmy w tym miesiącu.

W tym roku po raz pierwszy gramy dla Państwa przez cały sierpień. Cieszy nas tak duża frekwencja, niemalże 100%. To jednak nie wszystko. Na specjalne zaproszenia zagraliśmy na dwóch letnich scenach poza Krakowem.

Śląsk wyjątkowo upodobał sobie nasz repertuar, dlatego co roku z wielką przyjemnością wracamy na te zaprzyjaźnione sceny.

17 sierpnia graliśmy spektakl WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH w Chorzowskiej Sztygarce w ramach Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Sala została wypełniona po brzegi, publiczność dopisała, a oklaski po spektaklu długo nie milkły.

Natomiast 19 sierpnia byliśmy w Katowicach w Teatrze Korez w Letnim Ogrodzie Teatralnym z naszym niekwestionowanym hitem ZAHIPNOPTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Tu za podsumowanie niech posłuży opinia jednej z naszych fanek na Facebooku:Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na wrześniowych!
 

 

Foto ze Sztygarki /WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH / Anna Ryś

Foto z Teatru Korez/ ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO/ Robert Kruk

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej