Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.08.2018

SIERPIEŃ GOŚCINNIE

Zobaczcie, gdzie prócz Sceny Pod Ratuszem gościliśmy w tym miesiącu.

W tym roku po raz pierwszy gramy dla Państwa przez cały sierpień. Cieszy nas tak duża frekwencja, niemalże 100%. To jednak nie wszystko. Na specjalne zaproszenia zagraliśmy na dwóch letnich scenach poza Krakowem.

Śląsk wyjątkowo upodobał sobie nasz repertuar, dlatego co roku z wielką przyjemnością wracamy na te zaprzyjaźnione sceny.

17 sierpnia graliśmy spektakl WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH w Chorzowskiej Sztygarce w ramach Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Sala została wypełniona po brzegi, publiczność dopisała, a oklaski po spektaklu długo nie milkły.

Natomiast 19 sierpnia byliśmy w Katowicach w Teatrze Korez w Letnim Ogrodzie Teatralnym z naszym niekwestionowanym hitem ZAHIPNOPTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Tu za podsumowanie niech posłuży opinia jednej z naszych fanek na Facebooku:Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na wrześniowych!
 

 

Foto ze Sztygarki /WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH / Anna Ryś

Foto z Teatru Korez/ ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO/ Robert Kruk

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej