Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.08.2018

SIERPIEŃ GOŚCINNIE

Zobaczcie, gdzie prócz Sceny Pod Ratuszem gościliśmy w tym miesiącu.

W tym roku po raz pierwszy gramy dla Państwa przez cały sierpień. Cieszy nas tak duża frekwencja, niemalże 100%. To jednak nie wszystko. Na specjalne zaproszenia zagraliśmy na dwóch letnich scenach poza Krakowem.

Śląsk wyjątkowo upodobał sobie nasz repertuar, dlatego co roku z wielką przyjemnością wracamy na te zaprzyjaźnione sceny.

17 sierpnia graliśmy spektakl WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH w Chorzowskiej Sztygarce w ramach Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Sala została wypełniona po brzegi, publiczność dopisała, a oklaski po spektaklu długo nie milkły.

Natomiast 19 sierpnia byliśmy w Katowicach w Teatrze Korez w Letnim Ogrodzie Teatralnym z naszym niekwestionowanym hitem ZAHIPNOPTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Tu za podsumowanie niech posłuży opinia jednej z naszych fanek na Facebooku:Dziękujemy, że jesteście z nami i do zobaczenia na wrześniowych!
 

 

Foto ze Sztygarki /WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH / Anna Ryś

Foto z Teatru Korez/ ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO/ Robert Kruk

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA "SOLARIS"

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA "SOLARIS"

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej