Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
19.11.2014

SPLECIONE W NAS - SPEKTAKL TANECZNY - 23.11 O GODZ. 18.00 - DUŻA SCENA

Zapraszamy do świata wyobraźni, w którym swe racje będą przedstawiać Emocje, Decyzje i Ruch, czerpiąc energię ze znakomitej, wyrazistej muzyki irlandzkiej.

Spektakl "Splecione w nas" to kolejna po "Kobiecie" i "Dwóch światach" taneczna propozycja krakowskiego Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU. 

"Splecione w nas" to opowieść o trzech siłach,pas cher handbags warunkujących nasze zachowania: Emocjach, Decyzjach i Ruchu. Czy Decyzje wywołują Emocje?UGG online outlet Czy Emocje mają wpływ na Decyzje? A może racjonalne podejście do życia, sprawia, że nie działamy emocjonalnie? replique montre suisse Jakie znaczenie ma Ruch? Jaka jest zależność między nim a Decyzjami i Emocjami? Które fifa 15 coins z tych elementów bardziej determinują naszą osobowość i sposób patrzenia na świat? Dlaczego pasma Emocji,Louis Vuitton outlet  Decyzji i Ruchu w każdym z nas tworzą odmienny splot?005_400_04004_400_01

Zapraszamy do świata wyobraźni, w którym swe racje będą przedstawiać Emocje, Decyzje i Ruch, czerpiąc energię ze znakomitej, wyrazistej muzyki irlandzkiej.


036_2_400012_400
Premiera: 16.03.2014.

Czas trwania: 50 min.


Choreografia, scenariusz i reżyseria:
Agata Kowalczyk

Taniec: tancerki Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU
Organizator: Zespół Tańca Irlandzkiego ERIU, Ośrodek Kultur Krakowiacy

Bilety: 25 zł normalne, 20 zł ulgowe, 15 zł grupowe (min. 10 osób).

Zapraszamy na www.eriu.art.pl

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej