Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
19.11.2014

SPLECIONE W NAS - SPEKTAKL TANECZNY - 23.11 O GODZ. 18.00 - DUŻA SCENA

Zapraszamy do świata wyobraźni, w którym swe racje będą przedstawiać Emocje, Decyzje i Ruch, czerpiąc energię ze znakomitej, wyrazistej muzyki irlandzkiej.

Spektakl "Splecione w nas" to kolejna po "Kobiecie" i "Dwóch światach" taneczna propozycja krakowskiego Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU. 

"Splecione w nas" to opowieść o trzech siłach,pas cher handbags warunkujących nasze zachowania: Emocjach, Decyzjach i Ruchu. Czy Decyzje wywołują Emocje?UGG online outlet Czy Emocje mają wpływ na Decyzje? A może racjonalne podejście do życia, sprawia, że nie działamy emocjonalnie? replique montre suisse Jakie znaczenie ma Ruch? Jaka jest zależność między nim a Decyzjami i Emocjami? Które fifa 15 coins z tych elementów bardziej determinują naszą osobowość i sposób patrzenia na świat? Dlaczego pasma Emocji,Louis Vuitton outlet  Decyzji i Ruchu w każdym z nas tworzą odmienny splot?005_400_04004_400_01

Zapraszamy do świata wyobraźni, w którym swe racje będą przedstawiać Emocje, Decyzje i Ruch, czerpiąc energię ze znakomitej, wyrazistej muzyki irlandzkiej.


036_2_400012_400
Premiera: 16.03.2014.

Czas trwania: 50 min.


Choreografia, scenariusz i reżyseria:
Agata Kowalczyk

Taniec: tancerki Zespołu Tańca Irlandzkiego ERIU
Organizator: Zespół Tańca Irlandzkiego ERIU, Ośrodek Kultur Krakowiacy

Bilety: 25 zł normalne, 20 zł ulgowe, 15 zł grupowe (min. 10 osób).

Zapraszamy na www.eriu.art.pl

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej