Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
15.10.2018

STREFA RADIOAKTYWNEGO ZAPOMNIENIA

Już niecały tydzień dzieli nasz od premiery ?Na początku i na końcu czasu? Pawła Arje w reż. Katarzyny Deszcz na Scenie Pod Ratuszem .

Już niecały tydzień dzieli nasz od premiery „Na początku i na końcu czasu” Pawła Arje w reż. Katarzyny Deszcz na Scenie Pod Ratuszem.

Od dziś na naszym blogu postaramy się przybliżyć wam kontekst spektaklu.
 

Zapraszamy na pierwszy tekst:

 STREFA RADIOAKTYWNEGO ZAPOMNIENIA - Kliknij tutaj,

opatrzony niesamowitymi zdjęciami ekstremalnych podróżników - Rafała Lisa i Grzegorza Telickiego z naszego spotkania Zaproszenie do ZONY.

PREMIERA 20 października Scena Pod Ratuszem
Kolejne spektakle 21 października i 25 października

 

Dodaj się do wydarzenia i nie zapomnij o spektaklach - Kliknij tutaj.

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej