Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
26.11.2012

SYLWESTER - DODATKOWY SPEKTAKL

Wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletu, a chcieliby spędzić ten szczególny czas w naszym towarzystwie zapraszamy na dodatkowy spektakl "Mój boski rozwód" o godz. 17.00
Do zobaczenia w SYLWESTROWĄ NOC.

Najwyraźniej najbardziej popularnym miejscem w sylwestrowy wieczór i noc jest krakowski Rynek.

Z przykrością, ale i pewną satysfakcją, informujemy, że nie mamy już miejsc na sylwestrowy spektakl na Scenie Pod Ratuszem o godz. 19.00.

Jednak wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletu, a chcieliby spędzić ten szczególny czas w naszym towarzystwie zapraszamy na dodatkowy spektakl "Mój boski rozwód" o godz. 17.00 a także  do Nowej Huty.

Na Dużej Scenie Sylwestra będziemy obchodzić z bohaterami sztuki Milana Kundery „Kubuś i jego pan”. Tutaj jeszcze czekają na Państwa ostatnie wolne miejsca! Do zobaczenia w SYLWESTROWĄ NOC!
UWAGA! Specjalna cena biletów na spektakle Sylwestrowe: 70 złotych. W cenie moc wrażeń i lampka szampana.
Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA BILETÓW
12 68 02 112/113
12 421 50 16

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej