Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
26.11.2012

SYLWESTER - DODATKOWY SPEKTAKL

Wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletu, a chcieliby spędzić ten szczególny czas w naszym towarzystwie zapraszamy na dodatkowy spektakl "Mój boski rozwód" o godz. 17.00
Do zobaczenia w SYLWESTROWĄ NOC.

Najwyraźniej najbardziej popularnym miejscem w sylwestrowy wieczór i noc jest krakowski Rynek.

Z przykrością, ale i pewną satysfakcją, informujemy, że nie mamy już miejsc na sylwestrowy spektakl na Scenie Pod Ratuszem o godz. 19.00.

Jednak wszystkich, którzy nie zdążyli z zakupem biletu, a chcieliby spędzić ten szczególny czas w naszym towarzystwie zapraszamy na dodatkowy spektakl "Mój boski rozwód" o godz. 17.00 a także  do Nowej Huty.

Na Dużej Scenie Sylwestra będziemy obchodzić z bohaterami sztuki Milana Kundery „Kubuś i jego pan”. Tutaj jeszcze czekają na Państwa ostatnie wolne miejsca! Do zobaczenia w SYLWESTROWĄ NOC!
UWAGA! Specjalna cena biletów na spektakle Sylwestrowe: 70 złotych. W cenie moc wrażeń i lampka szampana.
Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA BILETÓW
12 68 02 112/113
12 421 50 16

Popularne

16.10.2019

TEATR LUDOWY REALIZUJE ZADANIE O NAZWIE: "ZAKUP WYPOSAŻENIA DLA PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI KULTURALNO - EDUKACYJNEJ NA DUŻEJ SCENIE TEATRU LUDOWEGO.ETAP 2.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zadanie jest również finansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Kraków.

Zobacz więcej
22.09.2019

FESTIWALOWE SELFIE

Pozdrowienia ze spektakli "Zmowa milczenia" oraz "Sekretne życie Friedmanów", "Salto w tył", "Tożsamość WIla", "Sędziowie".

Zobacz więcej
19.09.2019

KULISY PRACY NAD PLAKATEM

"Krakowska lekkość bytu" w reż. Łukasza Czuja

Zobacz więcej