Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
13.12.2013

TEATR LUDOWY HONORUJE BROSZURY PROMOCYJNE FIRMY JOY TICKET z wyjątkiem...

Informujemy, iż broszury promocyjne Joy Ticket nie obowiązują na spektakle premierowe Teatru Ludowego oraz przedstawienia specjalne w tym Sylwestrowe!

Informujemy, iż broszury promocyjne Joy Ticket nie obowiązują na spektakle premierowe Teatru Ludowego oraz przedstawienia specjalne w tym Sylwestrowe!


Ustalenia dotyczą:

- rozprowadzania przez Joy Ticket broszur promocyjnych, które upoważniają nabywcę  - na podstawie kuponu do zakupu biletu pełnopłatnego w kwocie 45 zł ( spektakl dla dzieci 20 zł) i drugiego takie samego w cenie 1 zł
 

- z kuponów promocyjnych można skorzystać do 30 czerwca 2014 r. i obowiązują one na następujące spektakle:

Scena Duża:

"Kubuś i jego Pan", 

"Królik Królik, 

„Pół żartem, pół sercem”,

„Przestawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna”,

„Kochanowo i okolice” z wyjątkiem spektaklu sylwestrowego

„Kot w butach” – dla dzieci,

„Przygody Arka Noego” – dla dzieci.

 

Scena pod Ratuszem:


"Ptaki",
 

"Mój boski rozwód",

„Gąska”,

„Zabójca”,

„Peggy Pickit widzi twarz Boga”,

„Jakobi i Leindental”,

„Duety”.

 

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej