Strefa widza

Zobacz więcej

VOUCHER – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru to idealny prezent dla miłośnika sztuki.
Podaruj sobie lub swojemu bliskiemu niezapomniane chwile w Teatrze Ludowym.

 
Ze względu na wprowadzone dodatkowe obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19, w tym zamknięcie teatrów i innych placówek kultury, nasze vouchery posiadające datę realizacji do końca roku 2020 można przedłużyć w realizacji. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza; przesyłając skan bądź zdjęcie posiadanego vouchera na adres rezerwacja@ludowy.pl. Więcej informacji pod nr. tel. 12 68 02 112.

 

BILET DO TEATRU  – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru daje Ci możliwość wybrania dowolnej sztuki wystawianej w Teatrze Ludowym. Dzięki temu nie musisz martwić się o naglący Cię czas – na wykorzystanie biletu masz cały sezon!

REPERTUAR TEATRU 

Voucher do Teatru Ludowego daje możliwość wyboru repertuaru w zależności od tego co Ci w duszy gra. Dramat czy komedia? Wybór należy do Ciebie! Teatr Ludowy wystawia spektakle na trzech scenach:

Scena Pod Ratuszem – scena o niepowtarzalnym klimacie, mieszcząca się w średniowiecznych piwnicach Ratusza na Rynku Głównym. Na Scenie Pod Ratuszem wystawiane są przede wszystkim lekkie, współczesne komedie autorstwa najbardziej wziętych europejskich i amerykańskich dramaturgów. Widownia mieści 92 osoby. Uroku tego miejsca nie oddadzą żadne słowa – ten klimat trzeba poczuć na własnej skórze.

Duża Scena – jest to najbardziej rozpoznawalna scena Teatru Ludowego. Zlokalizowana jest w zaprojektowanym przez Janusza Ingardena budynku na Osiedlu Teatralnym. Nazwa osiedla nie jest przypadkowa – została nadana właśnie ze względu na Teatr Ludowy. Na Dużej scenie króluje klasyka oraz farsy w najlepszym angielskim wydaniu. Widzowie mogą podziwiać również spektakle z muzyką na żywo. Spektakle, które odwołują się do najlepszej dramatycznej literatury nie przestały i nie przestaną być fantastyczną rozrywką.

Scena Stolarnia - scena eksperymentalna z mocnymi i obleganym repertuarem. Pokazuje inny punkt widzenia, prowokuje do wyjścia ze swojej strefy konfortu. Miejsce surowe, lecz nie pozbawione emocji.

REGULAMIN VOUCHER 

 

Sprawdz nasze  SPEKTAKLE - mamy w ofercie 37 tytułów!

Masz więcej pytań? Chętnie pomożemy, zadzwoń [12] 68 02 112, [12] 68 02 113
lub napisz rezerwacja@ludowy.pl - BIURO OBSŁUGI WIDZA.

 

Popularne

Obrazek

POZNAJCIE NASZĄ OBSADĘ

Już 28 marca na Scenie Pod Ratuszem nasza kolejna premiera. Zapraszamy na spektakl "Wujaszek Wania" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej
Obrazek

WSPRACIE DLA TEATRU LUDOWEGO

Teatr Ludowy otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Zobacz więcej