Strefa widza

Zobacz więcej

VOUCHER

Zacznij Nowy Rok z mocnym postanowieniem!

 

BILET DO TEATRU  – DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

Voucher do teatru daje Ci możliwość wybrania dowolnej sztuki wystawianej w Teatrze Ludowym. Dzięki temu nie musisz martwić się o naglący Cię czas – na wykorzystanie biletu do teatru masz 12 miesięcy.

REPERTUAR TEATRU 

Voucher do Teatru Ludowego daje możliwość wyboru repertuaru w zależności od tego co Ci w duszy gra. Dramat czy komedia? Wybór należy do Ciebie! Teatr Ludowy wystawia spektakle na trzech scenach:

Scena Pod Ratuszem – scena o niepowtarzalnym klimacie, mieszcząca się w średniowiecznych piwnicach Ratusza na Rynku Głównym. Na Scenie Pod Ratuszem wystawiane są przede wszystkim lekkie, współczesne komedie autorstwa najbardziej wziętych europejskich i amerykańskich dramaturgów. Widownia mieści 92 osoby. Uroku tego miejsca nie oddadzą żadne słowa – ten klimat trzeba poczuć na własnej skórze.

Duża Scena – jest to najbardziej rozpoznawalna scena Teatru Ludowego. Zlokalizowana jest w zaprojektowanym przez Janusza Ingardena budynku na Osiedlu Teatralnym. Nazwa osiedla nie jest przypadkowa – została nadana właśnie ze względu na Teatr Ludowy. Na Dużej scenie króluje klasyka oraz farsy w najlepszym angielskim wydaniu. Widzowie mogą podziwiać również spektakle z muzyką na żywo. Spektakle, które odwołują się do najlepszej dramatycznej literatury nie przestały i nie przestaną być fantastyczną rozrywką.

Scena Stolarnia - scena eksperymentalna z mocnymi i obleganym repertuarem. Pokazuje inny punkt widzenia, prowokuje do wyjścia ze swojej strefy konfortu. Miejsce surowe, lecz nie pozbawione emocji.

REGULAMIN VOUCHER 

 

Sprawdz nasz REPERTUAR oraz wybierz swój SPEKTAKL - mamy w ofercie 37 tytułów!

Masz więcej pytań? Chętnie pomożemy, zadzwoń [12] 68 02 112, [12] 68 02 113
lub napisz rezerwacja@ludowy.pl - BIURO OBSŁUGI WIDZA.

 

Popularne

SZCZĘŚLIWE CZWARTKI W TEATRZE LUDOWYM

Drodzy Widzowie, ruszyła nowa akcja w naszym teatrze. Od kwietnia br. raz w miesiącu, w zaproponowany przez nas czwartek na spektakl grany na Dużej Scenie będzie można kupić bilety w cenie 30 zł! Zachęcamy do zakupu promocyjnych biletów online lub w kasach biletowych. Zapraszamy 30 kwietnia o godz. 19:00 na "Prywatną klinikę".

Zobacz więcej

BĘDZIE PIĘKNIE

W otoczeniu Teatru Ludowego powstaje nowa zielona przestrzeń. Inwestycja jest częścią realizowanego przez Zarząd Zieleni Miejskiej projektu Ogrody Krakowian. Otwarcie parku kieszonkowego przewidziano na lato 2020 roku. W ramach inwestycji nasadzonych zostanie około 5 tys. nowych roślin w tym około tysiąca róż.

Zobacz więcej

FANTASTYCZNY ROK!

Zobacz nasze podsumowanie.

Zobacz więcej