Strefa widza

Zobacz więcej

WARTO ZOBACZYĆ

"SEKRETNE ŻYCIE FRIEDMANÓW" po raz ostatni w tym sezonie! Wielokrotnie nagradzany spektakl zagramy już 19 czerwca o godz. 18.00 na Scenie Stolarnia.

Zdobyte nagrody:

*GRAND PRIX X edycji Festiwalu BOSKA KOMEDIA 2017
*NAGRODA PUBLICZNOŚCI NA 4 . Festiwalu Nowego Teatru – 56. Rzeszowskich Spotkaniach Teatralnych 2017 *Małgorzata Kochan – najlepsza drugoplanowa rola żeńska na Festiwalu BOSKA KOMEDIA 2017 oraz LUDWIK DLA NAJLEPSZEJ KRAKOWSKIEJ AKTORKI 2016
*Piotr Pilitowski – najlepsza rola męska na Festiwalu BOSKA KOMEDIA 2017

Popularne

VOUCHER

Szukasz pomysłu na prezent? Twoi znajomi pasjonują się sztuką? Kup Voucher do Teatru Ludowego i podaruj swoim najbliższym wyjątkowy i niebanalny upominek.

Zobacz więcej

MAJA PANKIEWICZ AKTORSKIM ODKRYCIEM ROKU NA FESTIWALU MŁODZI I FILM W KOSZALINIE

Maja Pankiewicz znana naszej publiczności m.in ze spektakli "Panna Julia" w reż. Radka Stępnia, "Sędziowie"w reż. Małgorzaty Bogajewskiej, "Zmowa milczenia" w reż. Marcina Libera wraca do nas z nagrodą za odkrycie aktorskie na 38. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie Gratulujemy!!

Zobacz więcej

ZAJRZYJ POD RATUSZ W SIERPNIU

Letnia Scena Pod Ratuszem już na stałe wpisała się do kalendarza Teatru Ludowego. W tym roku, śladem lat ubiegłych, dostarczymy Państwu wiele rozrywki, ale nie zabraknie też wzruszających i poruszających spektakli. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! Zajrzyj pod Ratusz w sierpniu.

Zobacz więcej