Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
03.12.2014

WCZORAJ MIKOŁAJ PRZYSZEDŁ DO NAS. DZISIAJ MY BĄDŹMY ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

TEATR LUDOWY wraz Z BABKAMI Z NOWEJ HUTY zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Wczoraj Mikołaj przyszedł do Nas, Dzisiaj My bądźmy Świętym Mikołajem" .

Wydarzenie odbędzie się w dniu 07.12.2014r. w Teatr Ludowy - Scena Stolarnia Osiedle Teatralne 23 w godzinach od 14:00 - do ok. 17:30

Teatr Ludowy wraz z  Babki, Zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Wczoraj Mikołaj przyszedł do Nas, Dzisiaj My bądźmy Świętym Mikołajem" .

Wydarzenie odbędzie się w dniu 07.12.2014r. w Teatr Ludowy - Scena Stolarnia, Osiedle Teatralne 23 w godzinach od 14:00 - do ok. 17:00 (17:30).

Na stronie dostępne są wszelkie informacje o wydarzeniu w tym lista zbieranych rzeczy dla nowohuckich rodzin, które potrzebują pomocy. Oczywiście są także informacje o warsztatach, konkursach, zabawach jakie mogą Was spotkać na miejscu .
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - należy przynieść tylko ze sobą min. jeden z produktów wymienionych na liście.
Zapraszamy Serdecznie do Wspólnej Zabawy i Podzielenia się Mikołajem

Babki z NH przy współpracy z Teatra Ludowy i Fundacja Ukryte Skrzydła  organizują zbiórkę rzeczową dla nowohuckich ubogich rodzin:
– dla Pana Piotra Szczerba wychowującego  7-ro dzieci (adres. Os.  Krakowiaków 7/25) – żywność, leki-pełna lista dostępna na stronie  oraz FB Babek
– oraz dla innych nowohuckich rodzin będących pod opieką Fundacji Ukryte Skrzydła  – zbiórka ubrań i żywności – pełna lista dostępna na stronie  oraz FB Babek10822447_393096800856645_848121963_n

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej