Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
20.09.2016

Weekend seniora z kulturą

zabierz mamę, tatę, babcię, dziadka do teatru.
24 września gramy dla NICH. tel 12 68 02 112/113

W dniu 24.09.2016 zapraszamy wszystkie osoby, którzy ukończyły sześćdziesiąty rok życia do Teatru Ludowego na jedną z najlepszych i najbardziej gorzkich komedii Szekspira – MIARKA ZA MIARKĘ w reżyserii Mikołaja Grabowskiego.

Cena biletu dla seniora- 1 zł. Ilość miejsc ograniczona!!!

Ci z Państwa, którzy mają życzenie towarzyszyć zasłużonym widzom w odbiorze kultury, zapraszamy do zakupienia 2 biletów w cenie 51 zł.

REZERWACJA BILETÓW 12 68 02 112/113


Dodatkowo 25 września w Zajezdni MPK Podgórze ul. Brożka 3 odbędzie się DZIEŃ SENIORA Z MPK. Wydarzenie umilą występny naszych aktorów. Serdecznie zapraszamy

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej