Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
20.09.2016

Weekend seniora z kulturą

zabierz mamę, tatę, babcię, dziadka do teatru.
24 września gramy dla NICH. tel 12 68 02 112/113

W dniu 24.09.2016 zapraszamy wszystkie osoby, którzy ukończyły sześćdziesiąty rok życia do Teatru Ludowego na jedną z najlepszych i najbardziej gorzkich komedii Szekspira – MIARKA ZA MIARKĘ w reżyserii Mikołaja Grabowskiego.

Cena biletu dla seniora- 1 zł. Ilość miejsc ograniczona!!!

Ci z Państwa, którzy mają życzenie towarzyszyć zasłużonym widzom w odbiorze kultury, zapraszamy do zakupienia 2 biletów w cenie 51 zł.

REZERWACJA BILETÓW 12 68 02 112/113


Dodatkowo 25 września w Zajezdni MPK Podgórze ul. Brożka 3 odbędzie się DZIEŃ SENIORA Z MPK. Wydarzenie umilą występny naszych aktorów. Serdecznie zapraszamy

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej