Strefa widza

Zobacz więcej

XXII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOMEDII TALIA

DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Doroty Masłowskiej w reż. Aleksandra Popławska w konkursie XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018.

DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Doroty Masłowskiej w reż. Aleksandra Popławska w konkursie  XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018.

Gramy w piątek (28.09) na Dużej Scenie o godz. 17:00 i 20:00
bilety dostępne na stronie organizatora 
 

Co może się wydarzyć, gdy na imprezie tematycznej pod hasłem " brud, smród i choroby" spotka się serialowy aktor o nieco przebrzmiałej, a właściwie nigdy nie ugruntowanej sławie i zwyczajna dziewczyna z blokowisk. Konsekwencją aż nazbyt udanej zabawy staje się podróż przez noc i przez środek lasu, z przypadkowo poznanym kierowcą seicento, który posiada teściową, która posiada termomiks. Zabawa językiem i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji historia, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. Opowieść o młodych, gniewnych, zbuntowanych i ….wykiwanych jednocześnie. Teatralna jazda po bandzie. Jeden z najlepszych tekstów polskiej dramaturgii współczesnej! Zapraszamy


Nagroda aktorska dla Marty Bizoń na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej - "Rzeczywistość Przedstawiona" Zabrze 2017


obsada: Marta BizońPatrycja DurskaPiotr FranasowiczMałgorzata KrzysicaJacek Wojciechowski.


Do zobaczenia

Popularne

UWAGA! ZMIANY W REPERTURZE

Osoby, które wykupiły bilety na wcześniej zaplanowany spektakl "Opowieść podręcznej" proszone są o kontakt z Biurem Obsługi Widza (12 68 02 112 / 113) lub podejście do kasy w celu zwrotu lub wymiany zakupionych biletów.

Zobacz więcej

OSTATNI WEEKEND KARNAWAŁU

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak spędzić ostatni weekend karnawału 2019,  to zapraszamy do Teatru Ludowego! 1 marca na „Salto w tył”, a 3 marca na recital Jana Nosala.

Zobacz więcej

DWIE PREMIERY NA WIOSNĘ

Już niedługo czekają nas dwie premiery. 8 marca zapraszamy na "Zmowę milczenia" w reżyserii Marcina Libera, a 13 kwietnia na "Kolację dla głupca" w reżyserii Tadeusza Łomnickiego.

Zobacz więcej