Strefa widza

Zobacz więcej

XXII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOMEDII TALIA

DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Doroty Masłowskiej w reż. Aleksandra Popławska w konkursie XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018.

DWOJE BIEDNYCH RUMUNÓW MÓWIĄCYCH PO POLSKU Doroty Masłowskiej w reż. Aleksandra Popławska w konkursie  XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018.

Gramy w piątek (28.09) na Dużej Scenie o godz. 17:00 i 20:00
bilety dostępne na stronie organizatora 
 

Co może się wydarzyć, gdy na imprezie tematycznej pod hasłem " brud, smród i choroby" spotka się serialowy aktor o nieco przebrzmiałej, a właściwie nigdy nie ugruntowanej sławie i zwyczajna dziewczyna z blokowisk. Konsekwencją aż nazbyt udanej zabawy staje się podróż przez noc i przez środek lasu, z przypadkowo poznanym kierowcą seicento, który posiada teściową, która posiada termomiks. Zabawa językiem i pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji historia, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. Opowieść o młodych, gniewnych, zbuntowanych i ….wykiwanych jednocześnie. Teatralna jazda po bandzie. Jeden z najlepszych tekstów polskiej dramaturgii współczesnej! Zapraszamy


Nagroda aktorska dla Marty Bizoń na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej - "Rzeczywistość Przedstawiona" Zabrze 2017


obsada: Marta BizońPatrycja DurskaPiotr FranasowiczMałgorzata KrzysicaJacek Wojciechowski.


Do zobaczenia

Popularne

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

Świąteczna niespodzianka i funkcjonowanie teatru w dniach 19 - 22 kwietnia.

Zobacz więcej

KONKURS NA PROJEKT ZABUDOWY FOYER

Teatr Ludowy ogłasza konkurs na architektoniczną koncepcję aranżacji Biura Obsługi Widza w foyer budynku teatru. Na zgłoszenia czekamy do 17 maja br.

Zobacz więcej

KONKURS NA POMYSŁ PLAKATU TEATRALNEGO

Ogłaszamy konkurs dla uczniów szkół licealnych oraz studentów na pomysł plakatu do nowego spektaklu „Tylko koniec świata”. Na Wasze propozycje czekamy do 5 maja br.

Zobacz więcej