Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
09.10.2016

Z myślą o nauczycielach

uczenie jest niekończącą się przygodą....Zapraszamy, 14, 15 października wszystkich Nauczycieli w groteskową podróż do świata socrealizmu.

 

14 i 15 października to my chcemy sprawić WAM Drodzy Nauczyciele radość, zapraszając do świata socrealistycznego absurdu lat 60-tych ubiegłego wieku.

Zobaczycie, jak kolektyw robotniczo-chłopski "odświeżał" kulturowo wiejską społeczność. Prowincjonalny nauczyciel, pracując pod auspicjami I Sekretarza Partii, próbuje ocalić resztki wielkiej literatury w amatorskim przedstawieniu "Hamleta". Z jakim skutkiem – oceńcie sami!

To opowieść o tym jak trudna i... ryzykowna bywa praca nauczyciela w różnych okolicznościach historii.

Tylko w tych dniach i tylko dla WAS  przygotowaliśmy bilety w specjalnych cenach. Wizytę można połączyć z filiżanką kawy i dobrym ciastkiem.

Zapraszamy na wieczór pełen wrażeń: humoru i refleksji - na spektakl "Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna" Ivo Bresana w reżyserii Tomasza Obary.

 

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej