Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
01.03.2013

"ZABÓJCA" NA SCENIE I NA BLOGU

Rozpoczęliśmy właśnie próby do nowego spektaklu, którego premiera planowana jest na Scenie Pod Ratuszem w maju. To „Zabójca” Aleksandra Mołczanowa, rosyjskiego dramatopisarza i scenarzysty. Reżyseruje Jarosław Tumidajski, scenografię przygotowuje Mirek Kaczmarek, występują Patrycja Durska i Ryszard Starosta.

Rozpoczęliśmy właśnie próby do nowego spektaklu, którego premiera planowana jest na Scenie Pod Ratuszem w maju.

To „Zabójca” Aleksandra Mołczanowa, rosyjskiego dramatopisarza i scenarzysty. Reżyseruje Jarosław Tumidajski, scenografię przygotowuje Mirek Kaczmarek, występują Patrycja Durska i Ryszard Starosta.

Bohater, zawieszony gdzieś między młodzieńczym a dorosłym życiem, próbuje ratować siebie oraz swoje sumienie przed zbrukanym – dosłownie i w przenośni – światem. To historia miłosna i kryminalna jednocześnie, opowiedziana z perspektywy dwojga młodych ludzi, którzy wcale nie są parą, co nie znaczy, że nie mogą nią być…
Powstawaniu spektaklu będzie towarzyszył blog prowadzony przez reżysera, współtworzony przez aktorów. Wpisy można śledzić pod adresem:

www.ludowyzabojca.tumblr.com

Zajrzyj na bloga – zapraszamy!

patka_640ryszard_starosta_640

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej