Plakat: VIA-GRA
  • Scena Pod Ratuszem
  • Archiwum
  • Premiera 12 lutego 2016

VIA-GRA

Fred Apke
reż. Tomasz Obara

    „Via-gra” Freda Apke to przewrotna komedia o starszym mężczyźnie, który próbuje odzyskać młodość i namiętność w oczach swojej partnerki. Ich związek pełen jest zabawnych nieporozumień, sprzecznych pragnień i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Sztuka z humorem pokazuje, jak trudno pogodzić różne oczekiwania, lęki i marzenia, gdy w grę wchodzi miłość, wiek i pragnienie czerpania z życia pełnymi garściami. To opowieść o ludzkich słabościach, potrzebie bliskości i o tym, że śmiech potrafi pomóc zmierzyć się z tym, co trudne.

    * Spektakl dla widzów 18+
    ** W trakcie spektaklu następuje wystrzał hukowy.

    Twórcy

    Przekład:
    Marta Klubowicz
    Reżyseria:
    Tomasz Obara
    Scenografia:
    Andrzej Witkowski
    Inspicjentka :
    Manuela Nowicka