Strefa widza

Zobacz więcej

"AKT RÓWNOLEGŁY" 27, 28 KWIETNIA NA DUŻEJ SCENIE

Hotelowe figle i umizgi, czyli komedia na dwie pary i zmyślnego portiera. Rozrywka lekka, przyjemna i z wigorem. Kto nie widział, zapraszamy!

Zapiski z pamiętnika Sali to dobry prolog historii, która swój finał ma w Hotelu Oaza. Jak potoczą się losy bohaterów AKTU RÓWNOLEGŁEGO, możecie sprawdzić już 27 i 28 kwietnia na Dużej Scenie.

 Wszystkie teksty dostępne na blogu:
- Z PAMIĘTNIKA SALLY CZ.1

Popularne

WSPIERAMY PROTEST NAUCZYCIELI

W piątek (26 kwietnia) o godz. 11.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na multiinstrumentalną zabawę słowem i dźwiękiem. Rozpędzoną lokomotywą zabierzemy Was w niesamowitą podróż, wykorzystując muzyczność poezji Juliana Tuwima. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc w Biurze Obsługi Widza pod nr tel. 12 68 02 112 / 113. WSTĘP BEZPŁATNY.

Zobacz więcej

BILET ZA 350 GROSZY!

Świętujcie z nami Dzień Teatru Publicznego! 18 maja zapraszamy do odwiedzenia naszych kas. Będą tam na Was czekać bilety w cenie 350 groszy na spektakl "Mistrz i Małgorzata", który zagramy 23 maja.

Zobacz więcej

KONKURS NA PROJEKT ZABUDOWY FOYER

Teatr Ludowy ogłasza konkurs na architektoniczną koncepcję aranżacji Biura Obsługi Widza w foyer budynku teatru. Na zgłoszenia czekamy do 17 maja br.

Zobacz więcej