Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
07.04.2017

TRZYMAJĄC KCIUKI

?Boże jacy oni młodzi, oni nie wyglądają na absolwentów oni wyglądają jak maturzyści.?

Co nowego na blogu teatralnym ?

 

8 kwietnia w Łodzi odbędzie się premiera "BECZKI PROCHU", spektaklu dyplomowego studentów IV roku Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Trzymając kciuki i życząc "połamania nóg" oddajemy głos aktorce z Krakowskiej obsady - Barbarze Szałapak :„Boże jacy oni młodzi, oni nie wyglądają na absolwentów oni wyglądają jak maturzyści.”

Dodatkowo polecamy artykuł z Dziennika Łódzkiego autorstwa Dariusza Pawłowskiego -„Beczka prochu” w Teatrze Studyjnym w Łodzi".

 

Na Krakowską premierę "BECZKI PROCHU" zapraszamy 20 kwietnia na Scenę Stolarnia. A już dziś koniecznie sprawdz blog i bądź z nami na bieżąco - Do FESTIWALU PREMIER zostały niecałe dwa tygodnie. Bilety oraz  karnet można kupić w kasach biletowych.

 

Zapraszamy !

 

Aby przenieść się na blog kliknij w obrazek

Popularne

14.05.2019

WYRÓŻNIENIE DLA ANNY PIJANOWSKIEJ NA 54. PRZEGLĄDZIE TEATRÓW MAŁYCH FORM KONTRAPUNKT 2019

Miło nam poinformować iż, Jury, doceniając wysoki poziom zaprezentowanych przedstawień i wyjątkowo trafną ich selekcję, zgodną z mottem festiwalu „Coś jej winien?", zdecydowało się docenić i nagrodzić kreacje aktorskie, indywidualności twórcze i koncepty. Z uwagi na dużą liczbę tych zjawisk postanowiło przyznać: wyróżnienie Annie Pijanowskiej za rolę Lucy w „Hańbie" . Gratulujemy!

Zobacz więcej
15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej