Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
07.04.2017

TRZYMAJĄC KCIUKI

?Boże jacy oni młodzi, oni nie wyglądają na absolwentów oni wyglądają jak maturzyści.?

Co nowego na blogu teatralnym ?

 

8 kwietnia w Łodzi odbędzie się premiera "BECZKI PROCHU", spektaklu dyplomowego studentów IV roku Wydziału Aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej. Trzymając kciuki i życząc "połamania nóg" oddajemy głos aktorce z Krakowskiej obsady - Barbarze Szałapak :„Boże jacy oni młodzi, oni nie wyglądają na absolwentów oni wyglądają jak maturzyści.”

Dodatkowo polecamy artykuł z Dziennika Łódzkiego autorstwa Dariusza Pawłowskiego -„Beczka prochu” w Teatrze Studyjnym w Łodzi".

 

Na Krakowską premierę "BECZKI PROCHU" zapraszamy 20 kwietnia na Scenę Stolarnia. A już dziś koniecznie sprawdz blog i bądź z nami na bieżąco - Do FESTIWALU PREMIER zostały niecałe dwa tygodnie. Bilety oraz  karnet można kupić w kasach biletowych.

 

Zapraszamy !

 

Aby przenieść się na blog kliknij w obrazek

Popularne

10.12.2018

"LOKOMOTYWĄ PRZEZ ŚWIAT" - PREMIERA

Nasza druga sobotnia premiera odbyła się na Scenie Stolarnia i zachwyciła zarówno zgromadzone dzieci jak i dorosłych, którzy długo oklaskiwali twórców oraz występujących: Patrycję Durską oraz Pawła Kumięgę.

Zobacz więcej
10.12.2018

"MISTRZ I MAŁGORZATA" - PREMIERA

W sobotę 8 grudnia premierą "Mistrz i Małgorzata" zainaugurowaliśmy XI Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Boska Komedia".

Zobacz więcej
04.12.2018

SPÓŁDZIELNIA

Za nami kolejne spotkanie w ramach Spółdzielni Teatralnej./Zdjęcia

Zobacz więcej