Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
08.05.2017

Z PAMIĘTNIKA SALLY CZ.1

Na początku to przecież nie myślałam o R. bo kocham G. Hotelowe figle i umizgi, czyli komedia na dwie pary i zmyślnego portiera "Akt równoległy" / premiera 28 maja, Duża Scena

Na początku to przecież nie myślałam o R. bo kocham G. , a poza tym to mi się wydało jakieś takie mało subtelne, że on tę obrączkę przestał nosić tak od razu jak poznał mnie, chociaż nie byłam pewna czy to z tego powodu, czy po prostu normalnie nie nosi, a tego mojego dnia przypadkowo zabrał i zdjął dopiero w pracy. Ale też się nad tym tak intensywnie nie zastanawiałam bo w ogóle nic nie brałam pod uwagę. I ja też obrączkę przestałam nosić, ale po prostu, bo w rękawiczkach i tak cały dzień to wolę zdjąć, z resztą to nie było przecież dla R. bo już wcześniej widział, że mam, chociaż z jakiegoś powodu nie lubiłam jak patrzy, że mam... (wiecej na blogu teatralny)


 

Derek Benfield „AKT RÓWNOLEGŁY” reż. Tadeusz Łomnicki - premiera 28 maja Duża Scena


PEŁNY TEKST DOSTĘPNY NA BLOGU
Aby przenieść się na bloga kliknij w obrazek

 


#festiwalpremier

Popularne

Obrazek
22.06.2020

DRUGA RECENZJA "SOLARIS"

Zobacz zdjęcia z premiery i przeczytaj relację na Instagram..

Zobacz więcej
Obrazek
22.06.2020

PIERWSZA RECENZJA "SOLARIS"

„Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi". – pisze Stanisław Lem w swojej najpopularniejszej powieści – „Solaris".

Zobacz więcej
Obrazek
15.06.2020

KONKURS! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL!

Do porannej kawy polecamy - KONKURS organizowany przez Muzeum Teatralne / Muzeum Krakowa.

Zobacz więcej