Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
08.05.2017

Z PAMIĘTNIKA SALLY CZ.1

Na początku to przecież nie myślałam o R. bo kocham G. Hotelowe figle i umizgi, czyli komedia na dwie pary i zmyślnego portiera "Akt równoległy" / premiera 28 maja, Duża Scena

Na początku to przecież nie myślałam o R. bo kocham G. , a poza tym to mi się wydało jakieś takie mało subtelne, że on tę obrączkę przestał nosić tak od razu jak poznał mnie, chociaż nie byłam pewna czy to z tego powodu, czy po prostu normalnie nie nosi, a tego mojego dnia przypadkowo zabrał i zdjął dopiero w pracy. Ale też się nad tym tak intensywnie nie zastanawiałam bo w ogóle nic nie brałam pod uwagę. I ja też obrączkę przestałam nosić, ale po prostu, bo w rękawiczkach i tak cały dzień to wolę zdjąć, z resztą to nie było przecież dla R. bo już wcześniej widział, że mam, chociaż z jakiegoś powodu nie lubiłam jak patrzy, że mam... (wiecej na blogu teatralny)


 

Derek Benfield „AKT RÓWNOLEGŁY” reż. Tadeusz Łomnicki - premiera 28 maja Duża Scena


PEŁNY TEKST DOSTĘPNY NA BLOGU
Aby przenieść się na bloga kliknij w obrazek

 


#festiwalpremier

Popularne

15.04.2019

"KOLACJA DLA GŁUPCA" CZYLI ROZRYWKA NA WYSOKIM POZIOMIE

Aktorzy wybrani przez Tadeusza Łomnickiego do obsady „Kolacji dla głupca” w stu procentach spełnili warunki decydujące o sukcesie spektaklu. Paweł Kumięga brawurowo i mądrze zagrał tytułowego głupca, znakomicie wtórował mu Jacek Wojciechowski w roli Bronchant. Świetną kreację nadobowiązkowego inspektora skarbowego stworzył Jan Nosal. Z wdziękiem i świadomością swoich ról zagrali Marta Bizoń, Iwona Sitkowska oraz Maciej Namysło.

Zobacz więcej
02.04.2019

MARKA RADIA KRAKÓW UROCZYŚCIE WRĘCZONA

Wyróżnienie dla Teatru Ludowego za spektakl "Salto w tył" odebrała p. Dyrektor Małgorzata Bogajewska oraz reżyser spektaklu Maćko Prusak. Bardzo dziękujemy za uznanie, a aktorom gratulujemy!

Zobacz więcej
27.03.2019

JUŻ NIE MOŻEMY TEGO DŁUŻEJ PRZED WAMI UKRYWAĆ...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zdradzamy Wam przedsmak tego nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. 12 kwietnia otworzymy wystawę zaprzyjaźnionej z nami Klaudyny Schubert , której zdjęcia mogliście podziwiać już nieraz na naszej stronie.

Zobacz więcej