Strefa widza

Zobacz więcej

ŻAŁOBA NARODOWA

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w dniach 14-15 lutego Teatr Ludowy zagra zaplanowane spektakle. Żałoba to wspólnota, a teatr to miejsce wspólnoty i zjednoczenia...

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach 14-15 lutego Teatr Ludowy zagra zaplanowane spektakle. Żałoba to wspólnota, a teatr to miejsce wspólnoty i zjednoczenia. Kultura to nie tylko rozrywka, to także wolność wypowiedzi artystycznej i niezależność twórców. O taką kulturę i taką Polskę walczył również Jan Olszewski, dlatego składamy mu hołd poprzez sztukę. Uznając jednocześnie podniosłość tych chwil, informujemy, że jeśli uznają Państwo, iż chcą przeżyć ten czas inaczej, mogą oddać bilety na spektakle w tych dniach.

Dyrekcja i Zespół Teatru Ludowego

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Biuro Obsługi Widza pod nr tel. 12 68 02 112 / 113 / 114

Popularne

MAJA PANKIEWICZ AKTORSKIM ODKRYCIEM ROKU NA FESTIWALU MŁODZI I FILM W KOSZALINIE

Maja Pankiewicz znana naszej publiczności m.in ze spektakli "Panna Julia" w reż. Radka Stępnia, "Sędziowie"w reż. Małgorzaty Bogajewskiej, "Zmowa milczenia" w reż. Marcina Libera wraca do nas z nagrodą za odkrycie aktorskie na 38. Festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie Gratulujemy!!

Zobacz więcej

ZAJRZYJ POD RATUSZ W SIERPNIU

Letnia Scena Pod Ratuszem już na stałe wpisała się do kalendarza Teatru Ludowego. W tym roku, śladem lat ubiegłych, dostarczymy Państwu wiele rozrywki, ale nie zabraknie też wzruszających i poruszających spektakli. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! Zajrzyj pod Ratusz w sierpniu.

Zobacz więcej

VOUCHER

Szukasz pomysłu na prezent? Twoi znajomi pasjonują się sztuką? Kup Voucher do Teatru Ludowego i podaruj swoim najbliższym wyjątkowy i niebanalny upominek.

Zobacz więcej