Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
24.03.2023

GODZINA DLA ZIEMI

W najbliższą sobotę 25 marca odbędzie się kolejna edycja międzynarodowej akcji Godzina dla Ziemi WWF, w ramach której na całym świecie o godz. 20.30 zostaną na godzinę symbolicznie zgaszone światła.

Teatr Ludowy, jak co roku włącza się w tę inicjatywę i w tym czasie zostanie wygaszone również nasze oświetlenie zewnętrze/neon. 

Zachęcamy do przyłączenie się do tej akcji wyłączając w tym czasie światło także u siebie. Działania pojedynczych osób, wzmocnione dzięki efektowi wielokrotności – mogą stać się początkiem wielkich zmian!

Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi WWF poświęcona jest walce z zanikiem różnorodności biologicznej, czyli z wymieraniem gatunków. Według najnowszego raportu WWF Living Planet Report w ciągu ostatnich 50 lat liczebność populacji gatunków zmniejszyła się aż o 69 proc.

#GodzinadlaZiemi #kraków #Teatrludowy

Popularne

Obrazek
09.11.2023

„AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” - W GRUDNIU PREMIERA

W grudniu kolejna premiera w Teatralnym Instytucie Młodych. „AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” w reż. Michała Siegoczyńskiego.

Zobacz więcej
Obrazek
29.10.2023

OSTATNIE SPOTKANIE WARSZTATOWE - "KRUK Z TOWER"

27 października odbyło się ostatnie spotkanie warsztatowe po spektaklu "Kruk z Tower" . Udział wzięli Bartłomiej Taurogińskim, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta oraz dr hab. n. med. Maciej Pilecki, specjalistz psychiatrii dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej
Obrazek
24.10.2023

JESTEŚMY PO PREMIERZE - "CHŁOPÓW" W REŻ. REMIGIUSZA BRZYKA

To opowieść o naszych przodkiniach i przodkach; od nich pochodzi DNA, które nas dzisiaj definiuje.

Zobacz więcej