Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
03.10.2022

IX. EDYCJA DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Chcesz zdobyć wiedzę o Funduszach Europejskich, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Zarezerwuj sobie weekend 7-9 października i świętuj razem z nami obchody IX. edycji DOFE.

Chcesz zdobyć wiedzę o Funduszach Europejskich, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Zarezerwuj sobie weekend 7-9 października i świętuj razem z nami obchody IX. edycji DOFE.

W tym roku wydarzenie również odbędzie się w formie hybrydowej. Dlatego nie ma wymówek! Chcesz poznać ludzi pełnych entuzjazmu i chęci do zmian? Odwiedź nas stacjonarnie. A może wolisz spędzić jesienny weekend pod kocem z kubkiem ulubionej herbaty? Nie ma sprawy! Dołącz do nas na stronie www.dniotwarte.eu i świętuj bez wychodzenia z domu! Znajdziesz tam wiele interesujących materiałów, weźmiesz udział w webinariach i szkoleniach, a nawet udasz się na wirtualny spacer.

Akcja DOFE jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Pozwala ona bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych.

Podczas DOFE 2022 każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy!

 

Teatr Ludowy dołączył do akcji i na hasło "Dni Otwartych Funduszy Europejskich" mają państwo możliwość skorzystania z poniższych propozycji:

- 7 października godz.14:30 - 15:30 Oprowadzenie po Teatrze Ludowym

To wyjątkowa szansa na poznanie tajemniczych miejsc i zakamarków teatru, do których na co dzień widzowie nie mają dostępu. Kulisy, scena, garderoby czy rekwizytornia - wykorzystaj niepowtarzalną okazję i poznaj kilka teatralnych sekretów!

Udział w oprowadzeniu jest bezpłatny w ramach promocji budowy Teatralnego Instytutu Młodych. Konieczna wcześniejsza rezerwacja (tel. 12 680 21 12, e-mail: rezerwacja@ludowy.pl).

 

Bilety na spektakle w cenie 50 zł/os na poniższe tytuły:

- 7 oraz 8 października „Kolacja dla głupca” Duża Scena

- 9 października „Wszystko o kobietach” Duża Scena

 

 

Popularne

Obrazek
09.11.2023

„AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” - W GRUDNIU PREMIERA

W grudniu kolejna premiera w Teatralnym Instytucie Młodych. „AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” w reż. Michała Siegoczyńskiego.

Zobacz więcej
Obrazek
29.10.2023

OSTATNIE SPOTKANIE WARSZTATOWE - "KRUK Z TOWER"

27 października odbyło się ostatnie spotkanie warsztatowe po spektaklu "Kruk z Tower" . Udział wzięli Bartłomiej Taurogińskim, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta oraz dr hab. n. med. Maciej Pilecki, specjalistz psychiatrii dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej
Obrazek
24.10.2023

JESTEŚMY PO PREMIERZE - "CHŁOPÓW" W REŻ. REMIGIUSZA BRZYKA

To opowieść o naszych przodkiniach i przodkach; od nich pochodzi DNA, które nas dzisiaj definiuje.

Zobacz więcej