Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
21.03.2023

JESTEŚMY NA PÓŁMETKU - ARCHIPELAG KULTURY

Jesteśmy na półmetku programu Krakowski Archipelag Kultury "Kultura wtajemniczenia", realizowanego we współpracy ze Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.

Za nami warsztaty z aktorami Teatru Ludowego - Pawłem Kumięgą i Maciejem Namysło, masterclass z Tomaszem Stawiszyńskim, zajęcia z prowadzenia grupy artystycznej, prowadzone przez Krystynę Hussak-Przybyło i Piotra Przybyło.

W miniony weekend, który w całości był poświęcony zagadnieniu dostępności, mogliśmy natomiast gościć w Katedrze Projektowania Społecznie Odpowiedzialnego, krakowskiej ASP - na warsztatach prowadzonych przez dr Joannę Krokosz oraz dr Malwinę Antoniszczak; następnie specjalnie dla nas, zagrał legendarny DJ Edee Dee. Podczas zajęć Tadeusza Dylawerskiego i Joanny Hanusz uczestnicy poznali specyfikę pracy z osobami o specjalnych potrzebach, a podczas mastercalssu Reginy Mynarskiej i Kamili Albin dowiedzieli się o potrzebie i typach audiodeskrypcji. Weekend zakończyliśmy projekcją filmu "Sonata" w reżyserii Bartosza Blaschke, koncertem Grzegorza Płonki oraz spotkaniem z nim, w którym wziął udział również Lech Dyblik.

Kolejne spotkanie w ramach Krakowskiego Archipelagu Kultury już w kwietniu.

Popularne

Obrazek
09.11.2023

„AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” - W GRUDNIU PREMIERA

W grudniu kolejna premiera w Teatralnym Instytucie Młodych. „AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD” w reż. Michała Siegoczyńskiego.

Zobacz więcej
Obrazek
29.10.2023

OSTATNIE SPOTKANIE WARSZTATOWE - "KRUK Z TOWER"

27 października odbyło się ostatnie spotkanie warsztatowe po spektaklu "Kruk z Tower" . Udział wzięli Bartłomiej Taurogińskim, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, psychoterapeuta oraz dr hab. n. med. Maciej Pilecki, specjalistz psychiatrii dzieci i młodzieży.

Zobacz więcej
Obrazek
24.10.2023

JESTEŚMY PO PREMIERZE - "CHŁOPÓW" W REŻ. REMIGIUSZA BRZYKA

To opowieść o naszych przodkiniach i przodkach; od nich pochodzi DNA, które nas dzisiaj definiuje.

Zobacz więcej