Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
09.12.2021

KOMUNIKAT - NOWE ZASADY ZAKUPU BILETÓW

W związku z obowiązkiem wprowadzenia obostrzeń w instytucjach kultury z dniem 15 grudnia 2021 wprowadzamy zmiany w systemie sprzedażowy.

Drodzy Widzowie, Szanowni Państwo
W związku z obowiązkiem wprowadzenia obostrzeń w instytucjach kultury i wytycznymi, że osoby niezaszczepione mogą stanowić tylko 30% widowni, informujemy, że na spektakle grane od 15 grudnia br. obowiązywać będą nowe zasady zakupu biletów. W systemie sprzedaży biletów online wyznaczone zostały miejsca dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Zakup biletów dla osób zaszczepionych jest jednocześnie deklaracją / oświadczeniem posiadania paszportu covid.

Paszporty covidowe będą sprawdzane przy wejściu na salę teatralną.


We wszystkich sprawach dotyczących zakupu biletów prosimy o kontakt bezpośrednio z Biurem Obsługi Widza: rezerwacja@ludowy.pl, tel. 12 68 02 112.

Popularne

Obrazek
15.01.2022

"OBRAZ/Y UCZUĆ" SPOTKANIA

Pierwsze pokazy projektu teatralnego "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż Krzysztofa Popiołka za nami. Gośćmi spotkań po pokazach byli: Piotr Agustyniak oraz Sebastian Duda.

Zobacz więcej
Obrazek
13.01.2022

KULISY "OBRAZ/Y UCZUĆ" W WEEKEND 14-16 STYCZNIA PIERWSZE POKAZY

Zapraszamy w kulisy Sceny Pod Ratuszem gdzie trwają prace nad projektem teatralnym "OBRAZ/Y UCZUĆ" w reż. Krzysztofa Popiołka.

Zobacz więcej
Obrazek
22.12.2021

FUNKCJONOWANIE KAS BILETOWYCH ORAZ BIURA OBSŁUGI WIDZA / ŚWIĘTA 2021

To już ostatnie dni, gdy możecie nabyć zarówno nasze BILETY PREZENTOWE , jak i VOUCHERY , aby odebrać je przed przerwą świąteczną.

Zobacz więcej