Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
09.12.2021

KOMUNIKAT - NOWE ZASADY ZAKUPU BILETÓW

W związku z obowiązkiem wprowadzenia obostrzeń w instytucjach kultury z dniem 15 grudnia 2021 wprowadzamy zmiany w systemie sprzedażowy.

Drodzy Widzowie, Szanowni Państwo
W związku z obowiązkiem wprowadzenia obostrzeń w instytucjach kultury i wytycznymi, że osoby niezaszczepione mogą stanowić tylko 30% widowni, informujemy, że na spektakle grane od 15 grudnia br. obowiązywać będą nowe zasady zakupu biletów. W systemie sprzedaży biletów online wyznaczone zostały miejsca dla osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Zakup biletów dla osób zaszczepionych jest jednocześnie deklaracją / oświadczeniem posiadania paszportu covid.

Paszporty covidowe będą sprawdzane przy wejściu na salę teatralną.


We wszystkich sprawach dotyczących zakupu biletów prosimy o kontakt bezpośrednio z Biurem Obsługi Widza: rezerwacja@ludowy.pl, tel. 12 68 02 112.

Popularne

Obrazek
24.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "BALLADY I ROMANSE. HORROR SCHOOL MUSICAL"

Za nami druga styczniowa premiera studencka na Dużej Scenie, po której odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.01.2023

SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ - "DON KICHOT RZEWNE PIEŚNI KOBIETY POPULARNE SERIALE I RYCERZE"

14 stycznia na Dużej Scenie odbyło się spotkanie z aktorami. Publiczność mogła podzielić się wrażeniami po spektaklu oraz wziąć udział w dyskusji.

Zobacz więcej
Obrazek
17.11.2022

DOMI, JAŚ, ZOSIA i HEKS

Poznajcie pierwszych bohaterów ROMANTYCZNO-ELITARNEJ AGENCJI MATRYMONIALNEJ, w której romantic coaching to chleb powszedni.

Zobacz więcej