Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
17.03.2021

#KORONAWIRUS: OGRANICZENIE DZIAŁALNOŚCI INSTYTUCJI KULTURY.

Szanowni Państwo, w związku z decyzją rządu o zamknięciu placówek kultury – teatrów, oper, filharmonii, muzeów i kin – zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie zaplanowane spektakle od 20 marca do 9 kwietnia br.

Zachęcamy do zatrzymania zakupionego biletu i wykorzystania go w późniejszym terminie po wznowieniu działalności teatru. Zakupione bilety nie tracą ważności.

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy z Biurem Obsługi Widza: rezerwacja@ludowy.pl; 12 68 02 112  w godzinach od 9.00 - 15.00.

JEDNOCZEŚNIE Informujemy, że JEŚLI NIE BĘDĄ PAŃSTWO MOGLI SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY pieniądze za wszystkie zakupione bilety zostaną Państwu zwrócone. - Osoby zainteresowane zostaną poinformowane telefonicznie lub mailowo.

 

Popularne

Obrazek
25.02.2021

POZNAJCIE NASZĄ OBSADĘ

Już 28 marca na Scenie Pod Ratuszem nasza kolejna premiera. Zapraszamy na spektakl "Wujaszek Wania" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej
Obrazek
16.02.2021

BOSKI FAŁSZ - NOWY TEKST NA BLOGU

Prawdziwa historia Florence Foster Jenkins – najgorszej śpiewaczki świata. Nowy tekst kontekstowy do premiery "BOSKA" w reż. Roberta Talarczyka.

Zobacz więcej
Obrazek
13.02.2021

SERDUSZKA MIŁOŚCI Z LUDOWEGO

Zapraszamy na premierę teledysku "TANGO NOSTROMO" w wykonaniu zespołu Teatru Ludowego.

Zobacz więcej