Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
05.04.2017

KUP KARNET NA "FESTIWAL PREMIER"

Ten pomysł na prezent daje duże pole do popisu! Nie dość, że pokażesz partnerowi, że znasz jej / jego gust, to jeszcze zagwarantujesz miłe przeżycia. Nie ma nic lepszego!

Karnet Festiwalowy:

Karnet upoważnia do udziału w 5 wydarzeniach w specjalnej cenie.

Karnet jest imienny. Obowiązuje od 20 kwietnia do 30 czerwca 2017.

Karnet dotyczy wyłącznie spektakli Festiwalowych.

Bilet na każdy spektakl Festiwalowy może być zarezerwowany tylko raz. Rezerwację należy dokonać na dwa tygodnie przed planowanym spektaklem zgłaszająć ten fakt do BOW 12 68 02 112 / 113, rezerwacja@ludowy.pl.
Posiadacz Karnetu może zakupić bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 25 zł na każdy tytuł Festiwalowy.
 
Teatr zastrzega sobie prawo zmiany repertuaru.

Cena karnetu 100 zł/ os.  ważny od  20 kwietnia do 30 czerwca

 

Szczegóły akcji i zakup Karnetu Festiwalowego można dokonać w Kasach biletowych od 8 marca

Biuro Organizacji Widowni (BOW) tel. 12 68 02 112 / 113 , rezerwacja@ludowy.pl

 

20 kwietnia - 28 maja

Teksty, które nigdy wcześniej nie pojawiły się na deskach krakowskich teatrów. Klasyka dramatu światowego -  "Kotka na gorącym blaszanym dachu" (premiera 7 maja / Duża Scena), jeden z najlepszych tekstów polskiej dramaturgii współczesnej - "Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku" (premiera 28 kwietnia / Scena Pod Ratuszem), "Beczka prochu" (premiera 20 kwietnia / Scena Stolarnia) - jeden z najsłynniejszych tekstów współczesnej dramaturgii europejskiej, "Akt równoległy"(premiera 28 maja / Duża Scena) - jeden z najbardziej zabawnych tekstów, jaki kiedykolwiek został napisany dla teatru. 

Dodatkowo: Andrzej Sadowski - SĄSIEDZI

Po raz pierwszy mieli Państwo szansę spotkać się z młodym małżeństwem, które uciekło z “miejskiej dżungli” na wieś i ich nieco natrętnym sąsiadem prawie dwa lata temu. Wtedy na Scenie Pod Ratuszem, w ramach cyklu czytań współczesnego dramatu, zatytułowanego “Sąsiedzi bliżsi i dalsi” prezentowaliśmy sztukę Andrzeja Sadowskiego “Sąsiedzi”.
Póżniej "Sąsiedzi" przeprowadzili się do Teatru Barakach, gdzie odbyła się oficjalna premiera spektaklu.
Z czasem bohaterowie Sadowskieg wracają Pod Ratusz. Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa oficjalnie na ten spektakl, który mimo, że miał swoją premierę na innej scenie, chcemy potraktować jak "swój".

 

Teatralne jam session. Derek Benfield, Dejan Dukovski, Dorota Masłowska, Tennessee Williams,  Małgorzata Bogajewska, Aleksandra Popławska, Tadeusz Łomnicki, Jacek Poniedziałek, zespół Teatru Ludowego w Krakowie i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Autorskie, aktorskie i reżyserskie połączenie talentu, energii, pasji, wrażliwości, doświadczenia. Poważna i dotkliwa opowieść o świecie współczesnym, ważna rozmowa o domu, rodzinie, namiętności, samotności, względności prawdy i brutalności życia, wspólnocie i potrzebie wolności, a na koniec doskonała zabawa z tajemnicą z tle. Wyraziste postaci, wielość form, konwencji, tematów. Blog i gazetka festiwalowa, premiery, spektakle, zdarzenia. Bądźcie z nami, śledźcie na bieżąco stronę internetową i facebooka. Plakat festiwalu już wkrótce!

 

Popularne

Obrazek
22.04.2021

DON KICHOT W PIÓRACH

Nowa recenzja spektaklu "Boska" reż. Roberta Talarczyka od Kulturalna Pyrka.

Zobacz więcej
Obrazek
19.04.2021

PRZECZYTANE. POLECANE.

Dzielimy się naszymi ulubionymi tytułami książek - dołącz do zabawy!

Zobacz więcej
Obrazek
12.04.2021

60 LAT OD PIERWSZEGO LOTU W KOSMOS

Beckstage wystawy "W lustrze kosmosu" towarzyszącej spektaklowi "SOLARIS".

Zobacz więcej