Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
03.04.2023

PRZECZYTAJCIE! RECENZJA PO KONCERCIE

JUż jest pierwsza recenzja po koncercie promującym płytę zespołu naszej aktorki Weroniki Kowalskiej.

O koncercie na Scenie Pod Rartuszem zespołu Werusha pisze Andrzej Czaplnski

"A tymczasem w Krakowie...sobotni wieczór należał do Niej! Do Weroniki Werusza Kowalska, i Jej przyjaciół muzyków Macieja Salusa (gitara) i Marcina Chatysa (kontrabas)! Wieczór trochę jeszcze należał do małego Ludwika, który zadawał pytania podczas koncertu i koniecznie chciał wiedzieć kiedy tenże koncert będzie mógł odtworzyć w telefonie. Scena pod Ratuszem Teatru Ludowego gościła zespól WERUSHA a widzowie mogli nacieszyć się muzyką i słowami piosenek bardzo osobistych ale i uniwersalnych. Weronika, na co dzień aktorka Teatru Ludowego, ale nie tylko aktorka bo też i wykształcony muzyk (skrzypce) śpiewa genialnie, ma silny głos, charyzmę i taką miłą sercu delikatność więc nic dziwnego, że szczelnie wypełniająca salę teatralną publiczność poczuła ten "flow" i poddała się rytmom piosenek. Oczywiście była "Sama w domu jęczę", "Piosenka o głowie", "Ej, weź tak nie skacz", "Tato" i wiele innych. Wielce udana premiera płyty Zespołu WERUSHA dała możliwość spotkanie muzycznego i chwilę później mniej muzycznego znajomych, przyjaciół i nieznajomych!
#atymczasemwkrakowie
#meanwhileinkrakow"

fot. Andrzej Czapliński

Popularne

Obrazek
05.03.2024

"KAŻDEMU COŚ SIĘ ŚNI" - SPOTKANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ

W miniony weekend w ramach wydarzenia WY-GRANE ŻYCIE na Scenie Kameralnej w Teatralny Instytut Młodych gościliśmy studentów Szkoła Filmowa w Łodzi / PWSFTviT ze spektaklem "Każdemu coś się śni" w reż. Małgorzaty Bogajewskiej.

Zobacz więcej
Obrazek
23.02.2024

KULISY SESJI ZDJĘCIOWEJ DO MARCOWEJ PREMIERY

JAK WAM SIĘ PODOBA w reż. Maćko Prusaka to nasza kolejna premiera w tym sezonie. Dziś zapraszamy w kulisy sesji zdjęciowej do plakatu.

Zobacz więcej
Obrazek
24.01.2024

"AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD" - PRÓBA MEDIALNA

Jesteśmy po próbie medialnej do naszego najnowszego spektaklu AKTORZY PROWINCJONALNI CZYLI POCIĄG DO HOLLYWOOD w reż. Michała Siegoczyńskiego.

Zobacz więcej